Про що говорили на оперативній нараді

Про що говорили на оперативній нараді
Про що говорили на оперативній нараді

2 березня міський голова Ігор Пальонка провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств.
На початку наради Ігор Анатолійович повідомив про те, що розпочався весняний призов, і попросив усіх, хто має відношення до його організації та проведення медичних оглядів, докласти зусиль, щоб уникнути непорозумінь. Також очільник громади поінформував, що минулого тижня у громаді з робочим візитом перебував керівник обласного Центру зайнятості Роман Романюк, який висловив свою підтримку стосовно організації громадських робіт. Також Ігор Анатолійович зазначив, що розпочинається сприятливий період для проведення робіт з благоустрою, та закликав усіх представників місцевого самоврядування і комунальних служб наводити порядок біля адмінприміщень, щоб бути взірцем для усіх мешканців Володимирщини. Водночас звернувся до муніципальної варти з проханням теж долучатися до проведення таких робіт. Крім того, Ігор Пальонка висловив занепокоєння з приводу організації тендерних закупівель за кошти місцевого бюджету, зокрема зупинився на питанні облаштування майданчика зі штучним покриттям біля ЗОШ №2, оскільки торги вже двічі відміняли. Він попросив начальника відділу освіти В’ячеслава Петрука взяти під особистий контроль це питання та інші тендерні пропозиції, що оголошують заклади освіти. Також попросив не відкладати заходи з проведення закупівель для капітального, поточного ремонту доріг, підсипання сумішшю, оскільки є чимало звернень щодо неналежного утримання доріг і бічних вулиць. Міський голова дав доручення начальнику управління містобудування і архітектури Тарасу Кибі цього року встановити пам’ятник загиблим на Сході воїнам і просив не затягувати з прийняттям положення про проведення конкурсу для виготовлення макета пам’ятника та його встановлення. Кошти для цього залучать з місцевого бюджету та проситимуть допомоги у меценатів. Ігор Пальонка поінформував, що він підписав розпорядження про скликання чергової сесії, засідання якої відбудеться 19 березня. Зупинився очільник громади й на питанні, що стосується розроблення схеми організації дорожнього руху в місті. Для цього з бюджету були виділені кошти, уже провели перемовини з проєктантом і наступним кроком має стати оголошення тендера на такий вид робіт. За словами Ігоря Пальонки, міський бюджет за два місяці поточного року виконаний, єдине питання, що залишається відкритим, стосується акцизного податку на пальне, який не надходить у місцеві бюджети попри те, що відповідний закон прийнято депутатами Верховної Ради. За усіма озвученими міським головою напрямками буде підготовлено відповідні доручення.
Після цього очільники відділів, управлінь та комунальних підприємств звітували про поточні напрямки своєї роботи. Назвемо найважливіші тези з наради.      
• 9 березня о 10.00 у Слов’янському парку відбудуться заходи з відзначення 207-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка.
• На засідання обласної колегії департаменту соціального захисту населення винесено питання щодо заборгованості з державного бюджету з  компенсаційної виплати для придбання житла. Борг уже сягнув понад 7 мільйонів гривень. 
• Ігор Пальонка звернувся до начальника управління соціального захисту населення Олександра Смикалюка з проханням звертати особливу увагу на кожен окремий випадок під час засідання комісії для надання одноразової допомоги на лікування коронавірусної інфекції, адже буває, що за порадою сімейного лікаря хворі отримують вартісне лікування вдома.
• КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» приводить у відповідність до необхідних норм сільські заклади охорони здоров’я щодо доступності для маломобільних груп населення, вивчає пропозиції для виготовлення проєктно-кошторисної документації для будівництва зарічанської амбулаторії. 
• У ЦПМД почали працювати два молоді лікарі-терапевти, з якими охочі зможуть підписати декларації.
• Начальник відділу охорони здоров’я Ірина Ліщук спільно з керівництвом лікарні працюють над підготовкою плану розвитку ТМО, щоб представити його на розгляд госпітальній раді, яку мають створити у Волинській області.    
• Розпочнуть вакцинувати медичний персонал КП «Володимир-Волинське ТМО». Попередню згоду на це дали 111 працівників лікарні, це 32% від загальної кількості персоналу. Вакцинування проводитиме нововолинська мобільна бригада.
• Станом на 1 березня на стаціонарному лікуванні у ТМО перебував 131 хворий з підозрою на коронавірусну інфекцію, у 22 з них був позитивний тест на  COVID-19. На жаль, зафіксовані випадки інфікування дітей. На стаціонарному лікуванні знаходиться 11 дітей з підозрою на коронавірусну інфекцію, з них шестеро отримали лабораторне підтвердження хвороби. 
• Володимир-Волинська лікарня на шляху реорганізації. Керівництво ТМО має певне бачення стосовно оптимізації штату, який зараз налічує близько 600 осіб. Але наразі про скорочення медпрацівників не йдеться. Оптимізація може торкнутися господарських посад.
• За всі комунальні послуги можна сплачувати без комісії через мобільний додаток  «Monobank».
• Автопарк спецтехніки КП «Полігон» поповнився новим навантажувачем. Він допомагатиме прибирати сміття, що знаходиться біля контейнерів і на несанкціонованих сміттєзвалищах. Вартість навантажувача – майже мільйон 100 тисяч гривень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: