Про масові заходи і святкування Дня міста, облаштування дитячих зон для відпочинку – про це говорили під час брифінгу 

Про масові заходи і святкування Дня міста, облаштування дитячих зон для відпочинку – про це говорили під час брифінгу 
Про масові заходи і святкування Дня міста, облаштування дитячих зон для відпочинку – про це говорили під час брифінгу 

У вівторок, 29 червня, відбулася традиційна зустріч міського голови Ігоря Пальонки з журналістами засобів масової інформації. Під час брифінгу очільник громади дав відповіді на запитання, що цікавили медійників. Ось що ми дізналися.

Масові заходи проводитимуть і надалі

Ігор Пальонка повідомив, що заходи, які відбулися в рамках святкування Дня молоді, зібрали велику кількість відвідувачів. Через карантинні обмеження  люди скучили за масовими гуляннями. Зараз відбулося послаблення карантину, є змога активно проводити заходи, щоб мешканці змогли відпочивати.

Програма «Безпечне місто»: міський голова дав коментар

- Я особисто не обстежував камери відеонагляду, але залучалися фахівці, що займаються відеоспостереженням, представники міськвиконкому, КП «Полігон», які об’їжджали ці точки. Є фотозвіти про таке обстеження, - сказав Ігор Пальонка. – Уже відомий переможець тендеру, зараз є час на оскарження. Якщо буде оскарження, то його розглянемо, якщо ні, тоді укладатимемо угоду, щоб якнайшвидше запрацювали відеокамери, які певний час не працюють. Є такі камери відеонагляду, що встановлені у 2016-2017 роках без наявних договорів обслуговування. 
Очільник громади повідомив, що було оголошено тендер на обслуговування  відеоспостереження у громаді. Його виграв підприємець, який подав найдешевшу пропозицію. 

Грандіозного святкування Дня міста не буде

Минулого тижня відбулося засідання організаторів заходів до Дня міста. Як повідомив Ігор Анатолійович, цього тижня оргкомітет теж планує зустріч.  Поки не відомо, у якому форматі відбудеться святкування, але грандіозного  фестивалю точно не буде. Часу на підготовку небагато з огляду на те, що раніше не було відомо, чи будуть послаблення карантинних обмежень і чи дозволять проводити великі масові заходи.   

Мешканцям Поліської Січі, 63, які постраждали від пожежі, відшкодують збитки

Після пожежі на місце виїжджали представники міськвиконкому, комунальних служб, оперативно було винесено всі речі з квартири, де відбулося займання. Управляюча компанія отримала доручення найближчим часом провести ремонт у під’їзді. Мешканцям сусідніх квартир, які теж постраждали від пожежі, рекомендовано звернутися у міськвиконком, щоб отримати матеріальну допомогу, тобто відшкодування збитків. Що робитимуть надалі з квартирою, яка горіла, невідомо, адже рішення ще не прийняте комісією.   

На Риловиці облаштували новий дитячий майданчик

Нещодавно у парку на річці Риловиця облаштували дитячий майданчик, де можуть весело проводити дозвілля наймолодші відвідувачі зони відпочинку. Як сказав Ігор Пальонка, потреба у майданчику в цьому місці була. Дискусій на цю тему велося чимало, адже його ціна немала. Та все ж міський голова переконаний, що такі зони повинні бути для того, щоб діти мали де за іграми проводити час. І висловив переконання, що у місті й далі облаштовуватимуть  подобні простори.

У місті продовжують ремонтувати ігрові та спортивні майданчики

На минулій сесії було прийняте рішення додатково виділити з міського бюджету 200 тисяч гривень на ремонт дитячих ігрових і спортивних майданчиків. Зараз тривають торги, і найближчим часом продовжать ремонтні роботи.

У парку Княжому встановлять лавки та контейнери для сміття

Зараз у парку Княжому є один великий сміттєвий контейнер, куди відпочивальники можуть викидати різний непотріб. Розглядають можливість встановлення у зоні відпочинку лавок, а також смітників біля кожної з них. Відповідну пропозицію винесено на наступну сесію. 

На сесії розглянуть питання підняття ставок податків

Ігор Пальонка повідомив, що на сесію готують проєкт рішення щодо зміни ставок податків. За його словами, є чимало нарікань стосовно того, що ставки податків досить високі. Є супротив підприємців, які не згідні з цим, вагаються щодо прийняття рішення й депутати. Питання дуже складне. Його обговорюватимуть у комісіях. Позиція міського голови така, щоб підняття податку відбувалося поступово, бо збільшення податку на нерухомість з 0,2 на 0,5 – це дуже багато. 
Валентина Тиненська

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: