Перейменування міста, створення початкової школи №7, запровадження шкільного громадського бюджету: важливі рішення сесії міської ради

Перейменування міста, створення початкової школи №7, запровадження шкільного громадського бюджету: важливі рішення сесії міської ради
Перейменування міста, створення початкової школи №7, запровадження шкільного громадського бюджету: важливі рішення сесії міської ради

Під час чергової сесії Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася 4 червня, було розглянуто понад 80 питань, із яких чимало стосувалося  земельної сфери: надання дозволів на розроблення планів території земельних ділянок, припинення дії договору оренди землі тощо.
На початку засідання депутати озвучили запити, які були підтримані більшістю голосів. Оксана Виваль підготувала два запити – щодо графіка маршрутних перевезень у місті та можливості прокладання маршрутів до сіл громади, а також про необхідність дотримання правил благоустрою територій та утримання в належному стані зелених насаджень власниками земельних ділянок.
Свій депутатський запит Іван Юхимюк адресував заступнику міського голови Андрію Гудиму. Стосувався він необхідності облаштування місця для проведення культурного та спортивного дозвілля молоді у селі Дігтів, зокрема можливості спланувати територію та засіяти газон травою біля приміщення школи. А Юлія Крижановська озвучила потребу жителів Дігтева у збереженні приміщення початкової школи, діяльність якої зараз  призупинена. І просила розглянути можливість відкрити там відділ Центру позашкільної освіти та закладів для дозвілля наймолодших мешканців села.  
Андрій Веремеєнко звернувся із запитом щодо відновлення діяльності соляної кімнати у ТМО та її вдосконалення. Така необхідність зумовлена тим, що у місті проживає велика кількість людей із постковідним синдромом та з гострими хронічними захворюваннями легенів. Також він озвучив проблему, з якою зіткнувся Фонд «Матері Божої Неустанної Помочі», що передавав благодійну допомогу в різні установи міста й області та окремим людям, які цього потребували. Як виявилося, виникла проблема щодо користування складськими приміщеннями, через що існує загроза для продовження подальшої благодійної діяльності.
Андрій Гнатюк просив провести аналіз щодо функціонування системи відеоспостереження у місті та надати про це інформацію, адже є нарікання, що не всі камери в робочому стані, а деякі не проводять запиту картинки. 
Серед важливих рішень, які прийняли депутати під час сесії, був запуск процесу перейменування міста Володимира-Волинського на Володимир. 
Обранці громади проголосували за виділення 200 тисяч гривень із міського бюджету на проведення фестивалю «Княжий» (мільйон 200 тисяч гривень на ці цілі надає Український культурний фонд). 
Серед важливих рішень сесії – виділення додаткових коштів на утримання у належному стані дитячих та спортивних майданчиків у громаді.
Підтримали депутати також проєкт рішення про запровадження у школах міста громадського бюджету. Його мета – навчити учнів вигадувати та розробляти ідеї, створювати проєкти, які будуть реалізовані.
Депутати одноголосно підтримали проєкт рішення про створення комунального закладу «Загальноосвітня школа І ступеня №7 Володимир-Волинської міської ради». Цікаво, що розглядали варіант присвоєння навчальному закладу порядкового номера 6, адже у місті нині функціонує 5 шкіл. Та депутати вирішили, що число 7 підійде більше.
Також на сесії проголосували за проєкти рішень про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Володимир-Волинськтеплоенерго» на 2021-2022 роки, про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора комунальних закладів загальної середньої освіти (ЗОШ №2, НВК №3-ліцей, ЗОШ №7), про затвердження Порядку формування кадрового резерву у виконавчих органах Володимир-Волинської міської ради. А ще прийняли рішення, що стосувалися процедур реорганізації управлінь та відділів міськвиконкому.
Валентина Тиненська

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: