Перевиконання бюджету, надання нотаріальних повноважень старостам, продовження конкурсу на макет монумента загиблим Героям – серед рішень виконкому

Перевиконання бюджету, надання нотаріальних повноважень старостам, продовження конкурсу на макет монумента загиблим Героям – серед рішень виконкому
Перевиконання бюджету, надання нотаріальних повноважень старостам, продовження конкурсу на макет монумента загиблим Героям – серед рішень виконкому

На порядок денний чергового засідання виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 29 квітня, було винесено 27 питань, а ще 14 додали шляхом доповнень керівники деяких структур. Зупинимося на найбільш значущих, на нашу думку.
На початку засідання в.о. начальника фінансового управління Ірина Томашук доповіла про підсумки виконання бюджету громади за І квартал 2021 року. За її словами, унаслідок перевиконання бюджету до казни додатково надійшло 3 583 216 грн (при плані 89 754 531 грн поступило 93 337 747 грн). Міський голова Ігор Пальонка зазначив, що при розподілі цих коштів для управлінь потрібно чітко визначити терміни для їх освоєння. 
Унісши зміни до відповідних пунктів рішення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради від 25.03.2021, уповноважили старосту сіл Заріччя, Дігтів, Новосілки, Орані, Суходоли і Федорівка Андрія Самчука та старосту сіл Ласків і Вощатин Тетяну Шейчук на вчинення нотаріальних дій, передбачених ст.37 Закону України «Про нотаріат», на території вказаних сіл.
Члени виконкому проголосували «за» проєкт рішення «Про застосування органічних добрив (барди мелясної, рідкого гною тварин, посліду курей промислових підприємств) на території Володимир-Волинської міської територіальної громади». Суб’єктам господарської діяльності, членам особистих селянських господарств рекомендовано при застосуванні органічних добрив дотримуватися певних вимог. З ними можна ознайомитися на сайті громади.
Прийнято рішення про проведення відкритого конкурсу на визначення найкращої проєктної пропозиції концепції площі Героїв у місті Володимирі-Волинському, було затверджено положення про проведення відкритого конкурсу і конкурсної комісії. Як поінформував головний архітектор міста Тарас Киба, від громадськості надійшли слушні пропозиції щодо доповнень до опрацювання відповідного положення, і, з метою швидшого оголошення конкурсу, попросив членів виконкому проголосувати за цей проєкт.
Окремим блоком було розглянуто і прийнято рішення з ряду питань, що стосувалися подальшої долі малолітніх дітей: про позбавлення батьківських прав, вилучення дітей, влаштування неповнолітніх у притулок, закріплення права дітей-сиріт на житло, про визначення місця проживання малолітніх. Як поінформувала начальниця служби у справах дітей Лілія Сидорук, виявлено чимало батьків, які зловживають спиртним, залишають дітей без нагляду, збирають сумнівні компанії, влаштовують особисте життя, часто змінюючи партнерів, тому часто малюки зростають в незадовільних умовах. Соціальні служби комплексно підходять до вирішення цих проблем, регулярно навідуються до неблагополучних сімей, допомагають батькам налагодити побут, знайти роботу, влаштувати дітей у ЗДО, школи, гуртки, навчають, консультують, залучають до роботи релігійні організації. Та часто такі дії зводяться нанівець і доводиться вилучати дітей із сім’ї, щоб уберегти їх. Міський голова зауважив, що сьогодні політика держави така, щоб діти зростали у сім’ях, тому наголосив, що місцева влада має максимально включитися в роботу з такими сім’ями, і попросив його запросити на один з виїздів до неблагополучних сімей.  
Внесено зміни до рішення  виконкому «Про спорудження монумента «Воїнам, які загинули  від агресії Російської Федерації» у місті Володимирі-Волинському, затвердження положення про проведення конкурсу та про конкурсну комісію на визначення найкращої проєктної пропозиції на встановлення монумента». Як поінформував головний архітектор міста Тарас Киба, зараз є необхідність продовжити термін подачі пропозицій стосовно вигляду монумента. Митці працюють над виготовленням концепції пам’ятного знаку. Зокрема участь у конкурсі зголосився взяти заслужений архітектор України Андрій Бідзіля. Їм потрібен час для закінчення роботи. Тому вирішили продовжити прийом заяв до 17 травня 2021 року, а конкурс планують провести 18 червня 2021 року.
Крім того, виконком вирішив надати адресну грошову допомогу на лікування онкохворим дітям та дітям з тяжкими захворюваннями віком до двадцяти трьох років (включно). Суми визначалися індивідуально, залежно від складності стану та вартості, необхідної для лікування. Була надана грошова допомога місцевим мешканцям у зв’язку з важким матеріальним становищем. Це передбачено Програмою соціального захисту населення Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025рр.
Валентина Тиненська

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: