На Володимирщині говорили про громадські роботи

На Володимирщині говорили про громадські роботи
На Володимирщині говорили про громадські роботи

З метою належної організації громадських робіт в 2021 році директор Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Уколова провела особисті зустрічі з головами громад Володимирщини.

У ході зустрічей обговорили підготовку розпоряджень та рішень в частині визначення видів робіт, які є суспільно корисними в інтересах громади.

«Така співпраця допоможе залучити безробітних до тимчасової зайнятості та забезпечити заробітком, а ще й допомогти малозабезпеченим сім’ям нашої громади», - зауважив голова Оваднівської об’єднаної територіальної громади Сергій Панасевич.
Ігор Пальонка – голова новоутвореної Володимир-Волинської об’єднаної територіальної громади зазначив, що планується залучати безробітних осіб до участі у громадських роботах по озелененню міста, прибиранню вулиць та скверів, а також по упорядкуванню парку для проведення фестивалю «Княжий», який щорічно відбувається на території села Заріччя.

Залучення до громадських та тимчасових робіт – це ефективний метод напрацювання суспільно-корисних ініціатив, вигідний і безробітному, і роботодавцеві, і громаді.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: