Мешканців Володимира запрошують до участі у національному конкурсі творчих робіт

Публікації

Мешканців Володимира запрошують до участі у національному конкурсі творчих робіт
Мешканців Володимира запрошують до участі у національному конкурсі творчих робіт

З нагоди відзначення 30-ої річниці незалежності України проводиться Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді».
Конкурс проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Київської міської організації Національної спілки письменників України, Європейської культурної асамблеї, видавничої організації «Юрінком Інтер», Вишгородського історико-культурного заповідника, Всеукраїнського товариства «Знання» України, Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» та засновників міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».
Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для її творчого зростання.
Пріоритетні напрямки Конкурсу:

  •  історія розвитку сучасної української культури;
  •  історії успіху молодих письменників, митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва;
  •  культурна дипломатія;
  •  актуальні проблеми розвитку партнерства між креативним громадянським суспільством та державою у представленні української культури світові;
  •  креативні індустрії;
  •  відновлення культурних пам’яток у межах проекту «Велика реставрація»;
  •  інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молоді працівники культури, інші зацікавлені особи.
Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на e-mail: [email protected], вказавши у темі повідомлення «На Конкурс» з 11 січня по 09 серпня 2021 року.
За більш детальною інформацією переходьте за посиланням: www.facebook.com/institute2015 або звертайтесь на e-mail: [email protected].

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: