Мешканці Володимира провели операцію із використанням новітнього медобладнання

Публікації

Мешканці Володимира провели операцію із використанням новітнього медобладнання
Мешканці Володимира провели операцію із використанням новітнього медобладнання

Бригада лікарів Володимир-Волинського ТМО у суботу, 22 травня знову плідно працювала операційній. Мешканці Володимира-Волинського, яка тривалий час страждала від хронічних болей і дискомфорту у животі, провели операцію – ЛАПАРОСКОПІЧНУ ХОЛЕЦИСТЕКТОМІЮ.
Про це інформують на сторінці підприємства у Фейсбук.
Протягом багатьох років жінку турбували важкість та болі у правому підребер‘ї, гіркота у роті, нудота, блювання, а також здуття живота.
Однак, останнім часом стан здоров’я різко погіршився: симптоматика загострилась і це змусило звернутись її за кваліфікованою медичною допомогою до Володимир-Волинського ТМО.
Після огляду пацієнтки, лабораторних та інструментальних методів обстеження, діагностували гострий калькульозний холецистит (жовчнокам’яну хворобу). Рекомендований метод лікування при даній хворобі – ЛАПАРОСКОПІЧНА ХОЛЕЦИСТЕКТОМІЯ.
Лапароскопічна холецистектомія – це малоінвазивна операція, що проводиться із використанням новітнього обладнання із мінімальною травматизацією тканин та швидким відновленням пацієнта.
В операційній працювали лікарі-хірурги : Кропивський С.О. ,Майструк П.П., Данилюк М.О.; лікар-анестезіолог Ємчик О.Б.; анестезист Калитюк Іванна;операційна медична сестра Копилова Оксана; молодша медична сестра Гуд Ліна.
Операція пройшла успішно. Зараз пацієнтка знаходиться в палаті інтенсивної терапії ТМО під наглядом лікарів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: