Людське тіло болем вказує на проблеми, які потрібно пропрацювати, щоб подолати

Людське тіло болем вказує на проблеми, які потрібно пропрацювати, щоб подолати
Людське тіло болем вказує на проблеми, які потрібно пропрацювати, щоб подолати

Михайло Маліновський – кінезіолог і масажист. Він застосовує власний підхід до виявлення хвороб. Відчуваючи на дотик м’язову систему людини та аналізуючи її, фахівець може віднайти причину патологій і підкаже дієві методи боротьби з недугами, дасть рекомендації, які допоможуть надалі уникати подібних проблем зі здоров’ям. 
Пан Михайло – кваліфікований спеціаліст із фізичної реабілітації, уже тривалий час займається масажем, а також майже три роки розвивається як кінезіолог. Він комплексно підходить до розв’язання проблеми та намагається знайти корінь фізичної недуги, що часто криється у якійсь психологічній травмі. Як каже Михайло Васильович, тіло саме розповідає про пережиті емоційні, психологічні та фізичні стани, воно болем підкаже, де шукати причину захворювання. Часто людина, сама цього не розуміючи, заховала десь у глибині душі на когось образу, дитячий страх чи негатив, що спровокувала якась людина чи ситуація. Інколи це пов’язано з фізичним насиллям чи домаганнями. Із часом усе це відображається на організмі, провокуючи недуги одну за одною. І якщо традиційна медицина лікує хворий орган, то кінезіологія допоможе виявити корінь проблеми і назавжди позбутися її. А бувають випадки, коли хворий орган сигналізує про наявну більш серйозну загрозу для людини і її потрібно роздивитися та зрозуміти. Це під силу Михайлові Маліновському, який буквально зчитує інформацію з тіла людини. Він знаходить індивідуальний підхід до кожного, допомагає йому максимально розкритися. Для цього в окремих випадках використовує відповідні ефірні олії, які можуть посилити чи послабити певні емоції. Також у його арсеналі фіточаї, натуральні олії для масажу, мазі – це все допомагає досягнути бажаного результату. 
Фахівець наголошує: для того, щоб не виникало проблем зі здоров’ям, потрібно максимально черпати енергію від природи, при найпершій же нагоді бувати на свіжому повітрі, здійснювати прогулянки у парку чи за межами міста, вдихати аромати трав, квітів, хвойних дерев, споживати овочі, фрукти та ягоди, пити чисту воду і трав’яні чаї. А ще – навчитися слухати і чути свій організм, звертати увагу на усі його сигнали, жити в гармонії із собою та навколишнім світом. 
Михайло Маліновський приймає щоденно з 10 до 18 години в приватному кабінеті, що на вулиці Устилузькій, 19 (другий поверх). Прийом проводиться за попереднім записом за тел. 093-644-90-01, 068-205-89-86. 
Валентина Тиненська, м. Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: