КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” втілило сучасний технологічний проєкт

КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” втілило сучасний технологічний проєкт
КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” втілило сучасний технологічний проєкт

КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” втілило прогресивний технологічний проєкт, завдяки якому котельня, що розташована на вулиці 20 липня, 21-К, відтепер працює автоматично без безпосереднього перебування людей на об’єкті. Проєкт втілено в життя власними потужностями підприємства.
Після реалізації даного заходу моніторинг та управління котельним обладнанням виконується дистанційно із центрального диспетчерського пункту. У якості основного інформаційного інтерфейсу обміну даними використовується Industrial Ethernet.
Нова сучасна диспетчерська система працює 24/7. Вона обладнана прогресивним обладнанням, якого раніше не було у межах Волинської області. Впровадження даної технології сприяє автоматизації роботи котельного обладнання та моніторингу безпеки функціонування котельні завдяки спеціалізованому сучасному оснащенню. Всі процеси роботи обладнання моніторяться через персональний комп’ютер в умовах реального часу.
«Ми презентуємо вдало реалізований проєкт автоматизації котельні, яка працює без втручання людей. Це пілотний захід, який Володимир-Волинськтеплоенерго вдало втілило в життя. У найближчі роки ми і надалі плануємо реалізовувати подібні заходи. Це в подальшому дасть нам змогу працювати над об’єктивним зниженням тарифу на теплопостачання та покращити якість надання наших послуг. Вартість втіленого проєкту становить 468 тисяч гривень, термін окупності об’єкта складає близько 6-ти місяців», – зазначає директор КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» Сергій Коба.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: