Гуртівня «Сан Санич» пропонує продукти за низькими цінами та вигідні умови для гуртових покупок 

Покупці гуртівні - переможці акції «Найбільший чек» у січні.
Покупці гуртівні - переможці акції «Найбільший чек» у січні.

Якість і свіжість товарів, широкий асортимент та низька вартість, уважність і  повага до кожного покупця – це пріоритети роботи гуртівні, що на вулиці Гайдамацькій.

Цей заклад торгівлі запрацював у нашому місті кілька місяців тому, і його уже полюбили багато наших земляків, адже він має чимало переваг. Зупинимося на них детальніше. 

Широкий асортимент

На 120 квадратних метрах торгової площі у кілька рядів розташовані прилавки з товаром. Асортимент продукції чималий. Тут можна придбати крупи, макаронні та хлібобулочні вироби, каву, чай, олію, майонез, кетчуп, консервовані кукурудзу, горошок, оливки, різні види м’ясних та рибних консервів, хрін, приправи, сіль, цукор, борошно, усе для випічки, мак, родзинки, згущене молоко, мінеральну та солодку газовану воду, соки та нектари – усе різних виробників та цінових категорій. Наявний хороший вибір солодощів: шоколад, цукерки, халва, вафлі, печиво, кукурудзяні палички. Є молочна продукція, ковбаси, найпопулярніші види замороженої риби. Крім цього, представлені різноманітні товари та засоби гігієни. Також можна придбати корм для котиків і песиків. У гуртівні відведено окремий зал для побутової хімії. Це товари українських і німецьких виробників, а ще представлено продукцію найпопулярніших торгових марок з Польщі:  пральні порошки, засоби для прибирання, миття посуду, підгузки. Усе, що так полюбилося нашим землякам завдяки хорошій якості.  
Асортимент товарів гуртівні «Сан Санич» постійно поповнюється новими пропозиціями, адже власник торгового закладу Олександр Іванюк зацікавлений у тому, щоб його справа розвивалася. Він дбає, аби кожен покупець зміг знайти в магазині-складі всю необхідну йому продукцію та лишився задоволений від покупок. Тому Олександр Олександрович постійно веде перемовини з різними постачальниками та виробниками, аби поповнювати прилавки популярними товарами. 

Якісні товари

Гуртівня несе відповідальність за якість товарів, які є у продажу. Тут принциповою позицією є те, щоб на всю продукцію виробники та постачальники надавали необхідні документи, які засвідчують її походження та відповідність усім нормам і рекомендаціям. Представлені товари найпопулярніших українських торгових марок, що позитивно зарекомендували себе на ринку і працюють уже не один рік. Також  дбають, щоб усе було свіже, тому ретельно стежать за термінами придатності кожного продукту, забезпечують рекомендовані умови зберігання, товарне сусідство та температурний режим.

Низькі ціни

На весь товар, що реалізовується в гуртівні, здійснена мінімальна націнка, адже власник закладу прагне, щоб продукція була доступною широким верствам населення. Крім того, тут передбачено чимало вигідних пропозицій для покупців, тобто діють акційні ціни на майже сто найменувань товарів. Із ними можна ознайомитися також на сторінці торгового закладу в соціальній мережі «Інстаграм» (magazyn_sklad). 
Можлива безкоштовна доставка товарів по місту, при покупці на суму 2 тисячі гривень.  

Вигідні пропозиції для власників торгових точок

«Сан Санич» підготував для оптових покупців спеціальні вигідні умови. Для них вартість є нижчою від зазначеної на цінниках, а отже, підприємцям стає ще вигідніше купувати товар для реалізації у своїх торгових точках чи для приготування страв і випічки закладами громадського харчування. 

Зручність розташування

Гуртівня розташована у центральній частині міста. Знаходиться вона неподалік автостанції на відстані 350 метрів, а тому там зручно робити закупи мешканцям сіл району, які приїжджають до Володимира у своїх справах рейсовим автобусом. Тепер необхідні товари за низькими цінами вони можуть придбати в одному місці. 

Є можливість припаркувати авто

На території біля гуртівні можна припаркувати автомобіль. Це особливо зручно тим, хто купує продукти у великій кількості – відразу на тиждень чи для святкового застілля, а також для реалізації у торгових закладах. 

Привітне ставлення

У гуртівні працюють люди, які дбають про інтереси покупців і цінують кожного. Із  привітною усмішкою і щирим словом тут продають товари, адже впевнені, що якість обслуговування теж має бути на високому рівні.

Працюють без обідньої перерви та вихідних

Гуртівня працює щодня без вихідних. У будні – з 9.00 до 18.00, у суботу-неділю – з 9.00 до 16.00. Тут дотримуються всіх протиепідеміологічних норм та санітарних рекомендацій, адже працюють на свій авторитет.
Валентина Тиненська, м. Володимир-Волинський
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: