Дорогі наші земляки! Чекаємо вас у нашому тисячолітньому Володимирі-Волинському!

Публікації

Дорогі наші земляки! Чекаємо вас у нашому тисячолітньому Володимирі-Волинському!
Дорогі наші земляки! Чекаємо вас у нашому тисячолітньому Володимирі-Волинському!

Журналіст редакції газети "Місто вечірнє" став учасником обмінного візиту "Огляд кращих практик співпраці влади, громадськості та бізнесу в Запорізькій, Луганській та Донецькій областях" за напрямом роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру "Громадська безпека та соціальна згуртованість". Візит триватиме з 24 листопада по 3 грудня 2021 року з відвіданням органів влади, громадських центрів і організацій, осередків культури  в  Маріуполі, Волновасі, Авдїївці, Верхньоторецькому, Нью-Йорку (с.Новгородське), Констянтинівці, Бахмуті, Сєвєродонецьку, Попасній, Станиці Луганській, Щасті, Сватовому, Слов`янську.

Звісно, що під час візиту журналісти побачать багато успішних проєктів  у громадській, соціальній і господарській сферах перелічених міст, які  практично знаходяться в зоні зіткнення конфлікту на Сході України. Про  побачене і про враження від візиту будуть готуватися матеріали  у виданнях, журналісти яких беруть участь у візиті.

За два роки це другий такий візит у східні області України журналістів за програмою ООН із відновлення та розбудови миру. Не випадково дві поважні організації, ООН і Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України, запрошують журналістів з усієї України для налагодження партнерства, створення умов громадської безпеки і для соціальної згуртованості  українців.

Місто Володимир-Волинський, як і Волинь в цілому, є місцем дислокації військових частин, які у складі Збройних сил України задіяні для забезпечення миру і територіальної цілісності країни. Володимирчани з перших уст дізнаються про життя українців, про їхні долі і проблеми. Військова драма спонукала до більш тісного єднання людей, а також громад. У рамках цього візиту, міський голова Володимира-Волинського Ігор Пальонка і його команда передають вітання і запрошення приїжджати до нашого краю представникам влади і громадських організацій, із якими відбуватимуться зустрічі на Луганщині і Донеччині, як свідчення відчуття єдності і згуртованості  українців у розв'язанні будь-яких спільних проблем. Окрім щиросердного запрошення, оформленого у відеофайлі (його можна побачити на сайті газети і в соціальних мережах), амбасадор повезе також фірмові солодощі і книги про Володимир-Волинський.

Не залишився осторонь і "Союз українок", який в особі Ористлави Сидорчук передає до Музею українського вбрання при кафедральному соборі ПЦУ м.Маріуполя вишиту в повоєнний час волинськими майстрами жіночу сорочку.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: