Дев'ять жителів Володимира-Волинського оштрафували за екопорушення

Дев'ять жителів Володимира-Волинського оштрафували за екопорушення
Дев'ять жителів Володимира-Волинського оштрафували за екопорушення

Спеціалісти Державної екологічної інспекції у Волинській області у жовтні оштрафували 100 волинян за порушення екологічного законодавства на суму 50,2 тисячі гривень.

Про це повідомили 11 листопада у пресслужбі Державної екологічної інспекції у Волинській області.

У Володимир-Волинському районі оштрафували 9 громадян. Один житель має сплатити 3 060 гривень штрафу за спалювання сухої рослинності згідно зі статтею 77-1 КУпАП. 10 людей з Ратнівщини заплатять штрафи за порушення законодавства, зокрема п’ятеро з них – за рибне браконьєрство.

У Ковельському районі двоє людей заплатять по 3060 гривень за спалювання рослинності. Троє старовижівчан сплатять штрафи за порушення у сфері охорони довкілля.

У Локачинському районі виявили 8 екопорушників. Один з них заплатить 3 060 за спалювання рослинності. Двох жителів з Любомльського району екоінспектори оштрафували на 3060 грн за статтею 77-1 КУпАП. У Горохівському районі затримали трьох порушників полювання. Четверо громадян спалювали відходи.

В Іваничівського району до відповідальності притягнуть шістьох людей: трьох за спалювання відходів, 3 – за браконьєрство. У Рожищенському районі оштрафували 6 жителів за порушення природоохоронного законодавства.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: