Через Володимир пройшла хресна хода, яка прямує до Почаєва

Через Володимир пройшла хресна хода, яка прямує до Почаєва
Через Володимир пройшла хресна хода, яка прямує до Почаєва

29-го липня вулицями Володимира пройшла хресна хода вірян УПЦ, які із Ратно прямують до Свято-Успенської Почаївської лаври. Близько 1200 паломників зустрічали на в’їзді у Володимир по вулиці Ковельській. Інформує видання БУГ.
Звідти колона в супроводі поліції рушила до собору Успіння Божої Матері. Містяни чекали на паломників обабіч дороги. Виходили вшанувати ходу й працівники магазинів, водії зі своїх авто.
Віряни йшли із Ратнівського, Любомльського, Старовижівського та Ковельського районів. До них приєднувалися і з Володимирщини та міста. Організатори зауважують – цьогоріч серед паломників дуже багато молоді та дітей.
Також відомо, що ходою йшли близько 20 громадян Білорусі, а вірян, які є громадянами Республіки Польща, не пропустили на кордоні.
Паломників прийняли на території Успенського собору, де вони і розташувалися на нічліг у палатках. Близько 7:00 30-го липня колона продовжить рух до Зимненського монастиря.
Щорічний хресний хід до Почаївської Лаври присвячений дню вшанування чудотворної ікони Божої Матері “Почаївська” (5-го серпня). Минулого року ходу відмінили через карантин.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: