Волинські жінки напекли і передали солодощі для захисників на Сході

Публікації

Волинські жінки напекли і передали солодощі для захисників на Сході
Волинські жінки напекли і передали солодощі для захисників на Сході

Володимирчанка Ірина Цигикал вкотре робить життя військових солодшим. Днями разом з іншими жінками не тільки Володимира-Волинського, а й Ковеля та Нововолинська вона напекла смаколиків для захисників на Сході.

Кількома днями раніше Ірина на своїй сторінці у фейсбук запросила усіх охочих долучитися до доброї справи, – передає ВолодимирМедіа.

Відгукнулися, каже жінка, чимало господинь, які залюбки погодилися не тільки напекти солодощів для воїнів, а й підтримали продуктами. Вийшло навіть ліпше, ніж планувалося.

Схожу акцію Ірина Цигикал організувала і минулого року. Заручившись підтримкою мами загиблого Героя Дмитра Головіна – Анною Головіною та її сестрою, вперше вирішила напекти печива для поранених воїнів, які проходили лікування у військовому госпіталі у Дніпрі. Зізнається, робила це у пам’ять про свого чоловіка, офіцера 51 ОМБр Олексія Цигикала, який трагічно загинув. У відповідь отримала лист-подяку від захисників, це надихнуло жінку й далі радувати хлопців смачною випічкою.

 “Той момент коли ти планував одне, а вийшло краще. Зовсім не очікувано печива вийшло настільки багато, що відправили не одну, а дві здоровенні посилки. Три міста об’єдналися в єдиний організм. Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ ми це зробили разом. Дякую усім хто доєднався і усім хто захотів долучитися”, – йдеться у повідомленні на її сторінці.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: