У Благодатному небайдужі жінки готують страви військовим

У Благодатному небайдужі жінки готують страви військовим
У Благодатному небайдужі жінки готують страви військовим

У селищі Благодатне Нововолинської громади мешканки організували благодійну кухню, де власноруч готують страви для ЗСУ, повідомляє інтернет-видання «БУГ». Команда зініціювала таку ідею, аби підтримати наших хлопців на фронті та надати сили у бойових завданнях.
Кухня функціонує з 8-го березня у будні дні. Тут із турботою працюють 10 жінок, дружньою компанією ліплять вареники та пиріжки, запікають м’ясо та домашню ковбасу. Як вони розповіли, під час щоденного читання новин з фронту виникла ідея змотивувати військових та долучитись до приготування смачних обідів. Волонтерки звернулись до міського голови Нововолинська Бориса Карпуса щодо приміщення, аби створити благодійну кухню.
З ремонтом допомагали усі небайдужі, депутат міської ради Олександр Пашко допоміг із проведенням електричної проводки. Містяни завезли усі необхідні прилади: холодильник, індукційну піч та духовку, представники фонду «Карітас Волинь» допомогли з гігієнічними засобами.
Зараз кухарки щоденно трудяться, а своєму благодійному проєкту дали назву «Господиньки». Продукти для страв надають турботливі люди, які прагнуть підтримати жінок у починаннях задля довгоочікуваної перемоги над ворогом.
«Нашу ідею допомогли втілити усі небайдужі. Біда нас згуртувала, ми сідаємо з дівчатами та готуємо для хлопців на фронт. Передаємо домашню їжу: вареники, пиріжки, ковбасу, печиво, м’ясо», – додала волонтерка.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: