У місті реалізують проєкт «Володимир – територія, безпечна для жінок та дівчат»

У місті реалізують проєкт «Володимир – територія, безпечна для жінок та дівчат»
У місті реалізують проєкт «Володимир – територія, безпечна для жінок та дівчат»

У Володимирі відбувся тренінг «Запобігання та протидія насильству» за проєктом «Володимир – територія, безпечна для жінок та дівчат».
Зустріч проходила 30 січня у Володимир-Волинському фаховому коледжі. Про це пишуть на сторінці Володимирської міської ради.
Проєкт, що розпочався у жовтні 2023 року, реалізує громадська організація Розвиток Волині у співпраці з Володимирською міською радою.
Нагадаємо, що спільно з Громадською організацією «Розвиток Волині» минулого року у Володимирському ТМО відкрили кабінет невідкладної медико-психологічної допомоги жінкам, які постраждали від гендерно-обумовленого насильства. 
Заступник міського голови Андрій Гудим та керівниця центру соціальних служб Вікторія Юхимюк приймали участь у тренінгах від Українського жіночого фонду. Після цих навчань у Володимирі створили робочу групу для проведення аудиту безпеки в громадському просторі міста. Також після поданої заявки на конкурс грантів Володимир-Волинську громаду відібрали для подальшої участі у проєкті «Жінки, мир, безпека: відповіді на виклики війни».
Під час тренінгів «Запобігання та протидія насильству» його учасниці та учасники дізнаються не лише про ознаки фізичного, сексуального, психологічного та економічного насильства, вчаться реагувати на нього з метою мінімізації загрози, але й вивчають різні техніки самозаспокоєння, опановують основні умови формування та розвитку самоцінності за допомогою різних метод та арттерапевтичних заходів. 
Також за проєктом протягом кількох місяців міський центр соціальних служб залучав жінок, які відчувають потребу у психологічній підтримці і перебувають або перебували в ситуації насильства, до індивідуальних консультацій «Цілісна Я або шлях до себе».
«Загалом проєкт «Володимир – територія, безпечна для жінок та дівчат»  спрямовано на створення безпечного громадського простору для жінок та дівчат громади шляхом формування безпечного середовища та інформування різних груп жінок та дівчат щодо запобігання та протидії насильству», – йдеться в дописі.
За проєктом також провели аудит безпеки території міста Володимир, за результатами якого визначили локації, де за кошти донора будуть встановлені камери та вуличне освітлення. Такою локацією стане доріжка від зупинки громадського транспорту до амбулаторії №3, що на вулиці Луцькій, 230. Під час аналізу встановили, що жінки часто з острахом пересуваються цією доріжкою у темну пору доби.
Іще одним маршрутом, де встановлять відеокамери та додаткове освітлення, стане доріжка від стадіону «Олімп», яка пролягає вздовж паркової зони до території Володимирського ліцею №2, а також прохід від вулиці Драгоманова до спорткомплексу.
Довідково: проєкт «Володимир – територія, безпечна для жінок та дівчат» реалізується громадською організацією «Розвиток Волині» спільно з Володимирською міською радою завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповіді на виклики війни», який виконується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund з ГО «Ла Страда – Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем», Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: