Громадська організація «Берег надії» реалізувала проєкт «Творча майстерня для підлітків та молоді з інвалідністю»

Громадська організація «Берег надії» реалізувала проєкт «Творча майстерня для підлітків та молоді з інвалідністю»
Громадська організація «Берег надії» реалізувала проєкт «Творча майстерня для підлітків та молоді з інвалідністю»

Громадська організація «Берег надії» починаючи з серпня 2024 року реалізовувала проєкт «Творча майстерня для підлітків та молоді з інвалідністю». Фінансову підтримку для даного проєкту надав Фінський фонд Абіліс.
Повідомляє інтернет-видання "Буг".
Протягом шести місяців 16 молодих людей з інвалідністю мали унікальну можливість брати участь у комплексній програмі, яка допомогла їм розвинути нові навички та покращити самопочуття. Заняття охоплювали різні напрямки, зокрема арт-терапію, мистецтво фотографії та роботу з психологом.
Кожен учасник мав можливість глибше пізнати себе через творчі практики, що дозволило не тільки розкрити внутрішній потенціал, а й знайти нові способи самовираження.
У проекті вдалося поєднати кілька логічних складових. Спершу, на заняттях з арт-терапії під керівництвом Тетяни Токаревої, молоді люди з інвалідністю вчилися передавати почуття та емоції через творчість, кожен учасник створив ряд своїх авторських малюнків. Опісля естафету перебрала фотографиня Ольга Гудим. На заняттях з мистецтва фотографії вона познайомила учасників проекту з правилами красивого кадру, навчила ефективно використовувати світло, і звісно – як гарно позувати. Ці заняття викликали великий інтерес не тільки у молоді, а і в батьків які їх супроводжували.
Потім був третій етап – створені на арт-терапії малюнки, оцифрували, і з допомогою спеціального обладнання, молодь, власноруч, перенесла ці зображення на футболки та шопери. Цей процес став не лише цікавим та пізнавальним, а й дозволив учасникам проекту отримати нові практичні навички, які вони зможуть застосовувати в майбутньому.
На протязі всього проекту з підлітками та молоддю працював психолог Ігор Поліщук. Результатом його роботи стали розроблені Індивідуальні програми розвитку для кожного учасника. Ці програми – орієнтири для подальшої роботи організації, використовуючи їх рекомендації ми зможемо планувати заняття максимально корисні для наших вихованців.
В рамках проекту закупили комп’ютерну техніку – ноутбук, сублімаційний принтер, планшетний термопрес.
“Це обладнання дозволяє нам виконувати друк на футболках, шоперах, подушках, пазлах. Якщо ви бажаєте зробити собі авторську футболку, чи якийсь інший виріб, ми радо допоможемо, приходьте в гості!!!
Нехай цей проект буде нашою першою сходинкою до центру денного догляду, де молоді люди з інвалідністю зможуть опановувати нові навички, вчитися самостійності, мати зайнятість, мати друзів і повноцінне життя у себе в громаді, і який нам так необхідний”, – кажуть у громадській організації.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: