Волинян просять долучитися до плетіння маскувальних сіток для захисників

Волинян просять долучитися до плетіння маскувальних сіток для захисників
Волинян просять долучитися до плетіння маскувальних сіток для захисників

Громадська організація «Крила матері» у Володимирі-Волинському вже 6-й рік займається створенням маскувальних сіток для бійців АТО. Жінки-волонтерки звертаються до жителів громади з проханням активніше долучатися до волонтерської діяльності.
Про це повідомляє “Буг”.
ГО започаткували в 2015-му році. Волонтери міняються, проте є вісім жінок, які там залишилися від початку. Половині з них – більше 80-ти років, але вік не заважає їм охоче допомагати воїнам.
Вони стараються приділяти плетінню час кожного дня. Робота потребує терпіння і часу. На пошиття лише одної “кікімори” необхідно 120 годин.
У кімнаті знаходяться станки для роботи різних розмірів, на стіні вісить малиновий прапор, наче оберіг, з написом «Володимир-Волинський маскувальний батальйон – тил Збройних Сил України».
Керівниця організації володимирчанка Діана Шевчук, яка не забажала, щоб її обличчя фотографували, не називає це заняття благодійністю, а вважає необхідністю свою працю.
Жінки розподілили між собою роботу так, щоб її швидше і вправніше виконувати. Вчителька з художньої школи пані Олена зшиває маскувальні костюми, а це, як зауважила пані Діана, дуже клопітка і “ювелірна” робота, яка потребує умілих рук. А от дружини захисників та інші бажаючі займаються плетінням “кікімор” та сіток.
“Ми робимо сітки не тільки для наших, з нашої бригади, тобто, не ділимо захисників на “своїх” і “чужих”. Окрім місцевих підрозділів допомагаємо й іншим, за можливості”, – говорить керівниця організації.
За 5 років жінки виготовили власноруч і відправлили 250 “кікімор” і більше 40-ка маскувальних сіток.
Також волонтерки шиють балаклави, спеціальні рукавиці та шапки для захисників.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: