Громадська організація «Берег надії» відсвяткувала десятиріччя роботи

Громадська організація «Берег надії» відсвяткувала десятиріччя роботи
Громадська організація «Берег надії» відсвяткувала десятиріччя роботи

26-го березня виповнилось 10 років з дня заснування організації допомоги людям з інвалідністю «Берег надії». У приміщенні громадської організації в центрі позашкільної освіти влаштували концерт і запросили гостей. Інформує видання Буг.
Вихованці громадської організації радісні з приводу свята. Для кожного з них за роки «Берег надії» став другим домом, місцем позитивних емоцій та відкриттів.
За 10 років у громадській організації провели більше двох тисяч занять, влаштовували десятки змагань та подорожей. Організація пишається своїми здобутками та налаштована на подальший розвиток.
Керівниця організації Олена Кандиба подякували всім волонтерам і батькам, які довірили своїх дітей, за допомогу та плідну співпрацю.
“У нашій складній роботі руки іноді опускались, але діти завжди нас надихали і підштовхували до дій”, – сказала пані Олена.
Вже 5 років організація знаходиться в Центрі позашкільної освіти.
Навчальний заклад з яким веде співпрацю “Берег надії” – педагогічний коледж. Разом організовували поїздки і концерти, за що щиро подякували. Також, зауважили, дякують допомозі всіх небайдужих.
“Мріємо про майстерню, про поїздку на море, що наші діти будуть десь працювати”, – ділиться голова ГО.
Міський голова Ігор Пальонка, який теж був запрошений на свято, сказав, що Оленине велике серце служить мотором у цій організації. А також, що він залюбки допомагатиме їхньому розвитку.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: