У Нововолинську відкрили центр денного перебування дітей дошкільного віку

У Нововолинську відкрили центр денного перебування дітей дошкільного віку
У Нововолинську відкрили центр денного перебування дітей дошкільного віку

25-го квітня о 14:00 на вулиці Митрополита Шептицького, 18-а відбулось відкриття нового центру денного перебування дітей дошкільного віку. Проєкт реалізовувався завдяки програмі ACTED,
направленої на підтримку економічного розвитку жінок, розширення можливостей для зайнятості тапідприємництва, відновлення та створення нових джерел доходу.
Інформує інтернет-видання "Буг".
Як зазначили представники фонду «Карітас-Волинь», проєкт спрямований на підтримку жінок, які хочуть розвиватися – займатися власною економічною діяльністю, здобути освіту, підвищити свій
професійний рівень та працевлаштуватися. Завдяки центру, молоді батьки матимуть змогу на реалізацію своїх мрій, поки за дітьми наглядають вихователі.
На заході були присутні директор благодійного фонду Володимир Кметь, представники програми ACTED, головна лікарка амбулаторії Ольга Попіка, директор ТзОВ «Імперія жирів» Василь Рубчук та
заступниця міського голови Ніна Шумська, яка подякувала організаторам за реалізацію проєкту та тісну співпрацю фонду «Карітас-Волинь» з міською радою.
До слова, за вісім місяців реалізації проєкту було охоплено 30 дітей, мами яких скористалися новими можливостями для себе. До цільової групи проєкту увійшли жінки з-поміж ВПО, одинокі матері, жінки, що потрапили до складних життєвих обставин.
Центр денного перебування для дітей дошкільного віку (від 3 до 6 років) покликаний забезпечити плавну соціалізацію та розвиток дітей. Він працює з понеділка по п’ятницю, але за адресою: м.
Нововолинськ, вул. Митрополита Шептицького, 18-а.
Контакти для запису дітей у центр:

  • 097 379 92 46 – Вікторія
  • 099 047 54 57 – Анна
Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: