В Овадному розпочали облаштовувати ЦНАП

В Овадному розпочали облаштовувати ЦНАП
В Овадному розпочали облаштовувати ЦНАП

У селі Овадне, в центрі територіальної громади Володимир-Волинського району, вже розпочали облаштовувати власними зусиллями. Нардеп Ігор Гузь вирішив долучитися й допомогти громаді.
Так, парламентар залучив кошти державного бюджету на соціально-економічний розвиток територій і за його ініціативи на рахунок громади вже скерували додатково 500 000 гривень, – йдеться на офіційній сторінці у фейсбуці Ігоря Гузя.
Обсяг виконаних робіт, а також, скільки ще потрібно докласти зусиль, аби повноцінно запрацював ЦНАП, вивчав помічник парламентаря, депутат Волинської обласної ради Андрій Бокоч. З робочою поїздкою він відвідав громаду, зустрівся з головою Сергієм Панасевичем.
Очільник Оваднівської громади розповів, що майбутній ЦНАП облаштовують у приміщенні колишнього ательє «Новинка». На частину робіт уже витратили майже мільйон гривень із місцевого бюджету. Наразі будуть освоювати кошти, які залучив нардеп.
Першочергово завершать утеплення будівлі й перейдуть до наступного етапу. Ще багато зусиль потрібно для проведення внутрішніх робіт та оснащення технікою. Орієнтовно, загальна вартість усіх робіт становитиме 2,5 млн грн.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: