Обговорили хід громадських робіт на території Оваднівської громади

Обговорили хід громадських робіт на території Оваднівської громади
Обговорили хід громадських робіт на території Оваднівської громади

У рамках реалізації проєкту «Успішна громада» відбулася зустріч заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Людмили Пась із головою Оваднівської ОТГ Сергієм Панасевичем.
Організація громадських робіт на території громади, надання послуг соціально незахищеним верствам населення – такі питання обговорювались під час зустрічі, інформують у центрі зайнятості.
Голова Оваднівської об’єднаної територіальної громади планує залучити безробітних осіб на громадські роботи з другої половини лютого. У 2021 році на організацію громадських робіт у бюджеті громади закладено 38,0 тис. грн.
«Така співпраця допоможе залучити безробітних до тимчасової зайнятості та забезпечити заробітком, а ще й допомогти малозабезпеченим сім’ям нашої громади», – зауважив голова Оваднівської об’єднаної територіальної громади Сергій Панасевич.
У міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості переконані, що залучення до громадських робіт – це ефективний метод напрацювання суспільно-корисних ініціатив, вигідний і безробітному, і громаді.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: