Обговорюють можливість створення нового районного медичного формування

Обговорюють можливість створення нового районного медичного формування
Обговорюють можливість створення нового районного медичного формування

10-го лютого в Будинку культури села Овадне відбулася чергова сесія сільської ради, на якій обговрили проблемне питання існування та розвитку первинної медицини в Оваднівській громаді.
На сесії були присутні 19 депутатів, голова Володимир-Волинської районної ради Віктор Хиць, заступник голови райради Андрій Оніщук, а також заступник сільського голови та старости старостинських округів.
Як повідомляють на сайті Оваднівської громади, ситуація з фінансуванням «первинки» зайшла в глухий кут, територіальні громади самостійно вже не мають змоги вирішити всі  існуючі проблеми і назріла гостра необхідність в злагоджених діях громад  в межах цілого району.
Про  юридичні передумови такої взаємодії розповів депутатам заступник голови районної ради Андрій Оніщук.
Депутати підтримали запропоновані рішення про перейменування фельдшерсько – акушерських пунктів та створення нового районного медичного формування .
Як сказав голова районної ради Віктор Хиць Віктор – це перша в Україні спроба комплексно вирішити організаційні питання в медицині, адже поки немає в кого переймати досвід.
Він подякував сільському голові Панасевичу Сегію Степановичу  та сільським депутатам за розуміння і підтримку кроків районної ради в цьому напрямку.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: