Високий професіоналізм лікаря, чуйність до пацієнтів та помірні ціни – це приватний стоматологічний кабінет зубно-протезного профілю Ірини Мельник

Високий професіоналізм лікаря, чуйність до пацієнтів та помірні ціни – це приватний стоматологічний кабінет зубно-протезного профілю Ірини Мельник
Високий професіоналізм лікаря, чуйність до пацієнтів та помірні ціни – це приватний стоматологічний кабінет зубно-протезного профілю Ірини Мельник

У 1999 році у Володимирі-Волинському був відкритий перший приватний стоматологічний кабінет. Його засновницею стала донька відомого у місті стоматолога Івана Степановича Мельника. Нині кабінет представниці славної сімейної династії стоматологів Ірини Іванівни Мельник відомий усім жителям міста і району. Кабінет діє як стоматологічний зубно-протезного профілю. Ірина Іванівна визначилася з цим ще в перші роки своєї трудової діяльності. Після закінчення медичного інституту молодий спеціаліст працювала в Локачах, де в той час не було стоматолога-протезиста. Відтоді протезування зубів стало основним у роботі Ірини Мельник. За 22 роки діяльності кабінету лікарка разом із родиною, в якій, до речі, усі стоматологи, тричі, відповідно до запиту часу, змінювала медичне обладнання. Нині в кабінеті встановлена японська апаратура, яка створює комфорт для пацієнтів. До кабінету звертаються люди з різними запитами щодо протезування. Вставляють пластмасові та стальні коронки, але все більшої популярності набувають керамічні протези, що містять метал, та коронки без його вмісту. Перевага в тому, що ці коронки міцно тримаються і їх немає потреби знімати. Вартість однієї коронки до 1500 гривень. Замовлення виконує протезний технік у Львові. Виконання якісне, без будь-яких недоліків.  Пацієнти завжди задоволені якістю протеза та роботою лікарки. 
- Для мене головне – це дотримуватися основного принципу Гіппократа: «Не нашкодити!» З усією відповідальністю підходжу до кожного пацієнта, намагаюсь виконати його бажання, консультую, який варіант протезування краще вибрати, адже стан зубів у кожної людини різний. Слід також враховувати, щоб протези справляли належний косметичний вигляд, не спотворювали обличчя, а навпаки, робили його привабливішим і молодшим.  Звичайно, виникають проблеми з носінням протезів. Люди інколи важко звикають, відчувають дискомфорт. У такому випадку необхідно відновити жувальну функцію зубів, яку мають виконувати протези, дати пацієнтам потрібну консультацію, і тоді люди швидко звикнуть. 
Лікар ще раз наголосила на необхідності догляду ротової порожнини. Відрадним, на її думку, є те, що сучасна молодь стала уважно ставитися до зубів, використовують якісні пасти, регулярно чистять зуби, із найменшими порушеннями в емалі зубів звертаються до дантиста. 
- Наша робота досить нелегка, - ділиться Ірина Іванівна. – Доводиться виявляти велике терпіння, адже пацієнти переважно вразливі, бояться сильного болю. Ми несемо відповідальність і за якість своєї роботи, і за якісне виконання протезів. 
Та все ж пацієнти Ірини Мельник цінують її високий професіоналізм, великий досвід у справі, якою займається, та глибокі знання як спеціаліста. Відгуки про роботу цього спеціаліста завжди схвальні.  
- Ірина Іванівна – це людина великої душі, а лікар узагалі бездоганний. Для неї на першому місці її пацієнти, - сказала одна з мешканок міста, яка користувалася послугами стоматологічного кабінету зубно-протезного профілю Ірини Мельник. 
І це найкраща характеристика лікарки, яку щиро люблять і шанують у нашому місті.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: