Щоб не потрапити на гачок квартирних шахраїв, зверніться до агентства нерухомості «Статус»

Публікації

Щоб не потрапити на гачок квартирних шахраїв, зверніться до агентства нерухомості «Статус»
Щоб не потрапити на гачок квартирних шахраїв, зверніться до агентства нерухомості «Статус»

Обставини життя нас нерідко змушують змінити оселю і місцевість проживання. Молодята, що побралися, хочуть створити окрему домівку, одиноким пенсіонерам важко сплачувати за багатокімнатне помешкання і вони бажають придбати однокімнатне, військові, яким часто доводиться змінювати міста, шукають оселі для проживання тощо. Інтернет рясніє всілякими видами оголошень, в яких обіцяють допомогу щодо придбання помешкання чи продажу нерухомості. Та чи слід усім вірити і тим більше ризикувати власними коштами, а потім опинитися в лещатах боргів та юридичної підозри. Випадки шахрайства все частішають. Ось чому важливо скористатися послугами агентств, які вже якнайкраще зарекомендували себе на території місця проживання особи. Ці агентства не тільки добросовісно і кваліфіковано здійснять операцію, а й нададуть гарантії захисту. 
У Володимирі-Волинському з листопада 2020 року діє агентство нерухомості «Статус», яким керує Наталія Ганц. Вона закінчила Волинський інститут економіки та менеджменту, а також кваліфікаційні курси у Львові, завдяки яким з повним правом може займатися операціями з нерухомістю. 
Агентство «Статус» займається купівлею, продажем, обміном та орендою квартир, будинків і офісних приміщень. 
Щодня агентство «Статус» відвідують численні клієнти, адже тут проводять експертне оцінювання нерухомості та земельних ділянок, здійснюють обмін та оренду квартир і  будинків. Для кожного клієнта, який є власником нерухомості, діють технології продажу за максимальною ціною у мінімальний термін. Якщо клієнт бажає придбати нерухомість, агентство знаходить об’єкт, який найкраще задовольнить потреби, проводить переговори та торги для вигідної угоди. 
«Статус» має чим зацікавити й інвесторів. Аналізується ринок та підбираються інвестиційно-привабливі об’єкти згідно із запитом, також представляють інтереси замовника під час переговорів та укладання угоди. 
В агентстві кожен клієнт може отримати юридичну консультацію щодо перевірки та підготовки документів, юридичного супроводу угоди. 
Згідно з робочим графіком, агентство працює з 10.00 до 17.00, але в разі потреби працівники обслуговують і в позаробочий час та допомагають вирішити усі проблеми клієнтів. 
- Щодня до нас приходить багато людей, - розповідає Наталія Сергіївна. – Це тільки здається, що в такому порівняно невеликому місті, як Володимир, усі мають де жити і задоволені умовами. Насправді разом із запитами клієнтів перед нами відкриваються непрості людські долі, нерідко й драми. І тому хочеться не тільки допомогти якнайкращим способом, а й посприяти у створенні морального мікроклімату для людини, затишку і спокою. Ми не зважаємо на власний час, працюємо і поза графіком, адже доводиться показувати людям об’єкти, самі ці об’єкти вивчаємо, перевіряємо, чи попередні господарі не залишили заборгованості, чи не накладено арешту тощо. Ми також усвідомлюємо, що всі люди різні, у всіх різні смаки та потреби. Тому дуже уважно ставимося до побажань продавців та покупців квартир, до думки тих, хто з нами співпрацює.  Нині ми вже працюємо і в Нововолинську, здійснюємо продаж об’єктів. Багато уже продано. 
В агентстві нерухомості «Статус» клієнтів завжди зустрічають привітними усмішками. Тут працюють молоді енергійні люди, сповнені хороших амбіцій. Їхній девіз: не зупинятися на досягнутому, підняти надання послуг на ще вищий рівень, аби забезпечити повну довіру клієнта й авторитет агентства. В їхньому офісі ділові розмови відбуваються в доброзичливому тоні, а веселі жарти допомагають розрядити атмосферу надмірної заклопотаності. Працівники «Статусу» завжди свої особисті проблеми залишають за порогом агентства. Обличчя установи – це щира усмішка, тверде слово і кваліфікована допомога. А зустрітися з ними ви можете за адресою м.Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 12, або телефонуйте за номерами 063-658-87-79, 097-311-51-66.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: