Природа допомагає людині відновити здоров’я та набути сил

Публікації

Природа допомагає людині відновити здоров’я та набути сил
Природа допомагає людині відновити здоров’я та набути сил

У цьому переконаний Михайло Маліновський, власник студії масажу і кінезіології «Healthy Town».

Наша планета досить забруднена, щільно забудована, та все ж є місця, де повітря досить чисте, де течуть прозорі води, де ростуть пахучі трави та височіють могутні ліси. Там можна знайти рослини, що допомагають людині відновити свої ресурси та збагатитися енергією. Знані травники їх збирають, висушують і в певних пропорціях змішують у фіточаї, які мають позитивний вплив на наш організм. Михайло Маліновський на практиці переконався у тому, що правильно підібрані фіточаї у багатьох випадках здатні буквально творити дива. 
Михайло Васильович каже, що сучасна людина звикла при перших проявах хвороби братися за пігулки. Так само й лікарі призначають пацієнтам медикаментозне лікування, антибіотики. Це призводить до покращення самопочуття, допомагає подолати наслідки хвороб, але не завжди лікує першопричину захворювання. Саме тому часто недуга з часом знову про себе нагадує. Під час обстеження м’язової системи людини кінезіолог чітко зчитує усю інформацію про пережиті нею емоційні та психологічні стани, що часто можуть провокувати різноманітні хвороби. Через біль людське тіло інформує, на що звернути увагу, із чим варто попрацювати. Узагалі фахівець радить кожному прислухатися до свого організму і звертати увагу на усі його сигнали. 
У своїй повсякденній роботі кінезіолог використовує трав’яні чайні збори як допоміжний елемент, що здатен підсилити ефект або ж стати чудовим профілактичним методом. 
Михайло Маліновський також часто пропонує фіточаї людям, яким він робить масажі. Під час такої процедури тіло розслабляється, пропрацьовуються усі проблемні зони, завдяки чому після сеансу з’являється відчуття легкості, здається, що не йдеш, а літаєш. Щоб подовжити приємний ефект, підсилити хороші емоції, оздоровити організм зсередини у нагоді стають збори трав, які пан Михайло рекомендує запарювати та пити. В асортименті наявні збори трав для покращення зору, роботи репродуктивної системи у чоловіків та жінок, підшлункової залози, для очищення лімфатичної системи, заспокійливі, для імунітету. Як каже фахівець, їх може придбати кожен охочий не залежно від того, чи є він клієнтом студії масажу і кінезіології «Healthy Town». Якщо ж людина потребує консультації з приводу того, який фіточай обрати, її тут залюбки нададуть. Також Михайло Васильович радить усім хоча б раз на тиждень приймати фітованни. Спеціально сформований фахівцем мішечок трав (евкаліпт, ромашка, полин, кора дуба, звіробій) потрібно залити окропом, дати настоятися. Через кілька хвилин мішечок дістати (ним, до речі, можна обтиратися), а ароматну воду вилити у ванну. Купаючись, людина очищає своє тіло, розслабляється та насолоджується неймовірними запахами лугових трав. Це водночас чудовий релакс після важкого трудового дня та оздоровлення. За словами спеціаліста,  така суміш трав також чудово підійде для прийому банних процедур.     
Усі збори трав, які пропонує Михайло Маліновський, якісні. Частину він збирає та висушує власноруч разом зі своїми помічниками, деякі купує у знаних травників. 
Узагалі пан Михайло переконаний, що природа – чудове джерело енергії та відновлення, тому радить кожному якомога частіше прогулюватися на свіжому повітрі, при кожній нагоді виїжджати з міста на відпочинок у лісі, гуляти на лугах (чудово, коли босоніж). Споглядаючи прекрасне, вдихаючи неймовірні аромати квітів і трав, хвойного лісу, людина оздоровлюється морально і фізично, а дари природи допомагають наситити організм людини корисними вітамінами та мікроелементами. 
Михайло Маліновський приймає щоденно з 10 до 18 години в приватному кабінеті, що на вулиці Устилузькій, 19 (другий поверх). Прийом проводиться за попереднім записом за тел. 093-644-90-01, 068-205-89-86. 
Валентина Тиненська

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: