У Іваничівському районі відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Публікації

У Іваничівському районі відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини
У Іваничівському районі відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

У селі Павлівка Іваничівського району 17 грудня відкрили нову сучасну амбулаторію, збудовану за державні кошти, виділені на розвиток медицини у сільській місцевості.

Про це повідомляють в управлінніінформаційної політики та цифрової трансформації Волинської ОДА.

На свято з нагоди відкриття за дорученням голови облдержадміністрації завітав перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко, аби привітати трудовий колектив та оглянути медзаклад сільської медицини.

До цього часу медичні послуги надавалися у старому необлаштованому приміщенні ФАПу. Новий заклад почали будувати у 2019 році, однак основна частина будівельних робіт виконана у 2020 році.

Вартість будівництва становить майже 7 млн 757 тис. грн, з яких кошти державної субвенції – 7 млн 657 тис. 349 грн та кошти місцевого бюджету – 100 тис. грн.

Відтепер це просторе й сучасне приміщення, де буде комфортно працювати медичному персоналу, який на сьогодні складається з одного лікаря та 8-ми медичних працівників (4 медичних сестри, 2 санітарки та водій). Обслуговуватиме Павлівська амбулаторія близько 4 тисячі населення.

Розрахована амбулаторія на 2 сімейних лікаря, однак нині є поки один. Як зазначив голова Павлівської громади Андрій Сапожник, в амбулаторії на другому поверсі передбачено житло для сімейного лікаря, тож другого лікаря вже знайшли і незабаром вона почне працювати.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: