В Іваничах вшанували світлу пам'ять Героя – Олександра Хомича

В Іваничах вшанували світлу пам'ять Героя – Олександра Хомича
В Іваничах вшанували світлу пам'ять Героя – Олександра Хомича

Сьогодні минає друга річниця з дня загибелі військовослужбовця Олександра Хомича, який поклав життя, захищаючи Батьківщину.
Пишуть на сайті громади.
Хомич Олександр Іванович народився 26 липня 1973 року в селі Лугове. Призваний на військову службу  15 травня 2022 року. Старший солдат Хомич Олександр проходив службу на посаді механіка-водія розвідувального відділення розвідувального взводу механізованого батальйону в/ч А4667. З 28 листопада 2023 року рахувався зниклим безвісти в районі виконання бойового завдання біля населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області. 30 листопада  2023 року тіло військовослужбовця було знайдено та евакуйоване. Похований Хомич Олександр 02 грудня 2023 року на кладовищі  селища  Іваничі.
Заупокійну панахиду відслужив митрофорний протоієрей, Благочинний Володимир-Волинської Єпархії, настоятель Свято-Покровського храму отець Андрій. 
Вшанували молитвою світлу пам'ять Героя односельчани,  небайдужі жителі та представники влади. Присутні поклали квіти та лампадки до могили загиблого Героя.  
"У скорботі низько схиляємо голови перед вічною пам’яттю мужнього оборонця української землі. Нехай світлий спомин про Захисника України залишиться в серцях та спогадах його бойових побратимів та  земляків". Йдеться у дописі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: