В Іваничах встановили кисневий генератор

В Іваничах встановили кисневий генератор
В Іваничах встановили кисневий генератор

У грудні 2021 року комунальним некомерційним підприємством «Іваничівська багатопрофільна лікарня» закуплено кисневий генератор медичний «MAS-OXY-2X22-74-R-1-1-1» на суму 4787,1 тис. грн. Нині проведено роботи зі встановлення кисневої станції, із 1 лютого частково запущено станцію для 71 кисневої точки у відділеннях лікарні. Про це інформують на сайті Іваничівської селищної ради.
Перевага кисневої станції в тому, що вона повністю незалежна і виробляє кисень із навколишнього повітря. Станція працює за допомогою компресорів і адсорбера, який забирає гази з повітряної суміші, і у спеціальний резервуар виділяється кисень. Далі кисень стискається і через кисневу магістраль, до якої під’єднана станція, подається до будівлі.
Директорка Алла Баранчук зазначила, що зараз  у закладі є 125 ліжок для хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, із них 60% - заповнені хворими. Така киснева станція подає до 500 літрів кисню на хвилину. За підрахунками, цього кисню вистачить для близько 100 пацієнтів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: