В Іваничах волонтери підготували діткам із сімей переселенців та військових подарунки з Америки

В Іваничах волонтери підготували діткам із сімей переселенців та військових подарунки з Америки
В Іваничах волонтери підготували діткам із сімей переселенців та військових подарунки з Америки

В Іваничах небайдужі активісти організували для діток благодійну акцію, у рамках якої вручили їм подарунки, привезені з Америки. Про це повідомило інтернет-видання «БУГ».
Акцію розпочали символічно у Міжнародний день захисту дітей – 1-го червня. Але одним днем вона не обмежилася. Її продовжили до того часу, поки всі дітки із сімей переселенців, які зараз живуть у громаді, та дітки місцевих воїнів, що захищають нашу країну від рашистів, не отримають підготовлених для них подарунків.
Активісти зазначили, що пакунки з подарунками для дітей отримали з Каліфорнії. Американські волонтери організували там акцію «Від дитини до дитини», під час якої місцеві дітлахи разом зі своїми батьками збирали, пакували і відправляли посилки українським ровесникам, аби хоч якось їх втішити і підтримати у важкий період війни. Завдяки хорошій співпраці такі бандеролі отримали й Іваничі.
Уже у пункті збору та видачі гуманітарної допомоги, який створили місцеві активісти заради допомоги переселенцям і військовим, пакунки оглянули, деякі доповнили й пофасували за віком і статтю дітей, аби було краще вручати.
Волонтери розповіли, що пакунки дуже хороші й цікаві. Туди входять іграшки, прикраси, книги, розмальовки, канцелярія, дещо із засобів гігієни, дитячий посуд та різноманітні смаколики, а також листи і малюнки зі словами підтримки.
За два дні подарунки отримали більше 20 дітей. Однак ще понад 50 пакунків очікують на вручення.
Активісти зізнаються, що їм дуже приємно бачити щасливі очі й радісні посмішки діток, які свідчать, що вдалося хоч трошки їх підтримати і розрадити. Цим малюкам довелося побачити і пережити чимало страхіть війни. Тож тепер свято для них має тривати не лише один день, а постійно.
Отримати подарунки дітки можуть в пункті збору та видачі гуманітарної допомоги, який знаходиться в Іваничах на вулиці Грушевського, 1.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: