У Володимирі вчергове збирали допомогу для захисників на ярмарку "Книга за життя"

У Володимирі вчергове збирали допомогу для захисників на ярмарку "Книга за життя"
У Володимирі вчергове збирали допомогу для захисників на ярмарку "Книга за життя"

У неділю, 30 травня, у Володимирі відбувся черговий благодійний ярмарок «Книга за життя», на якому місцеві волонтери збирали кошти на потреби ЗСУ.

У цей раз подія відбувалася на новій локації – валах Городища, древній пам’ятці нашого міста.

Під час ярмарку окрім книжок, наданих мешканцями Володимира, місцеві майстри продавали солодощі, гарячі напої, пиріжки та різноманітні вироби хендмейду.

Традиційно дійство супроводжувала музика у виконанні місцевого колективу «Секвенція».

Яскравим фіналом акції було частування запашним пловом та смаженою на вогнищі картоплею від Володимира Пикалюка та спів патріотичних пісень під гітарний супровід отця Христофора, священнослужителя храму Йосафата.

Як зазначає організаторка події Ольга Жигунова, у цей день вдалося зібрати 26 271 грн. Ці кошти волонтери передадуть для потреб 100- ї бригади.

Неймовірний день, неймовірні люди з великими серцями та емоції , які не так просто вгамувати, вмістити в себе цілком, бо досі гріють і тримають...

- Сьогодні ми робили промоцію книгочитанню. Люди засумували за подіями у місті через війну. За пожертву для війська можна було обрати книгу, яку давно шукали. У скриньку відвідувачі ярмарку кидали різні суми — 100, 200, 500, 50, 20 гривень. Тематика книг різноманітна - рецепти українських страв, історичні книги, романи, дитяча література… Левову частку книг розкупили, - розповідає Ольга Жигунова. - Смачну їжу на вогні створювали Державний історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир» та Олександр Касімов, пригощали ароматними чаєм, кавою. Громада тимчасово- переміщених осіб вже вкотре долучилися до ярмарку, наготувавши смачних пиріжків та печива. Атмосферно і гармонійно минув наш захід. Хочеться частіше створювати подібні події у місті. Спасибі кожному, хто долучився до дійства, усім, хто прийшов у недільний день і провів його у нашому майже родинному колі, зробивши важливий внесок у спільну працю…

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: