У Павлівці відбувся благодійний марафон

У Павлівці відбувся благодійний марафон
У Павлівці відбувся благодійний марафон

19-го червня в Павлівці відбувся благодійний марафон «Разом до перемоги». Його провели місцеві волонтери. Завдяки небайдужості відвідувачів, на допомогу ЗСУ вдалося зібрати понад 39 тисяч гривень. 
Благодійний ярмарок, який організували в санаторії «Шахтар», відвідали сотні місцевих жителів, адже цікава програма не давала сумувати ні дорослим, ні дітям. Завітав сюди і голова Павлівської громади Андрій Сапожник, який, розуміючи важливу мету ярмарку, підтримав його і всіляко сприяв проведенню.
Ініціатива благодійного марафону належить жительці села Жашковичі активній волонтерці Тетяні Грицюк. Вона із самого початку повномасштабної війни Росії проти України всіляко допомагає ЗСУ. А зараз вирішила організувати ярмарок, аби люди не забували про те, що війна триває, і продовжували допомагати хлопцям, які боронять нашу країну.
Розпочався марафон з молитви за Україну у виконанні місцевих священників. Далі талановиті артисти Павлівської громади співали патріотичні пісні, грали на музичних інструментах та декламували вірші про мужність і відважність  нашого народу, героїзм військових.
Любителі активного відпочинку могли спробувати свої сили у різноманітних спортивних змаганнях. Діти із задоволенням брали участь у цікавих майстер-класах, розважальній програмі, яку провели аніматори з Володимира, та шоу з мильними бульбашками. А також смакували солодкою ватою, робили патріотичний аквагрим й оригінальні зачіски та створювали малюнки, які продавали відвідувачам ярмарку.
Присутні на благодійному марафоні залюбки купували мило, картини,  прикраси ручної роботи, патріотичні футболки, декоративні вироби, букетики з цукерок, різноманітні смаколики, зокрема випічку та інші солодощі місцевих  кулінарок. А ще – консерви та ароматні свинячі реберця, які заготовляють павлівські активісти й регулярно передають бійцям на передову.
Отож жителі та гості громади не лише цікаво провели час і відпочили, а й допомогли Збройним силам України. Загалом, завдяки небайдужості людей, організаторам ярмарку вдалося зібрати 39 тисяч 332 гривні. Усі отримані кошти будуть спрямовані на потреби нашим ЗСУ.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: