У Павлівці відбувся конкурс читців творів Лесі Українки

У Павлівці відбувся конкурс читців творів Лесі Українки
У Павлівці відбувся конкурс читців творів Лесі Українки

В честь 153-ї річниці від дня народження Лариси Косач 16-го лютого в приміщенні Публічної бібліотеки Павлівської сільської ради провели конкурс читців під назвою «Мій любий краю». Учасниками конкурсу стали читці гуртків художнього слова, що діють в клубних закладах, учасники художньої аматорської творчості при клубних закладах. Учасники змагалися у двох вікових категоріях: від 11 до 15 років включно та від 15 до 18 років включно.
Про це повідомляють на сайті громади.
Розпочався культурний захід із вітального слова керівника гуманітарного відділу, Неоніли Вижви.
Оцінювали майстерність читання поезії незалежне та об’єктивне журі: Неоніла Вижва – начальник гуманітарного відділу, Олена Шумик – головний спеціаліст гуманітарного відділу, Вікторія Нагорна – провідний спеціаліст гуманітарного відділу та Оксана Патер – директор Публічної бібліотеки Павлівської сільської ради.
Завданням учасників було підготувати один твір Лесі Українки чи композицію за її творами, або твір інших авторів про Лесю Українку. Всі конкурсанти показали високий рівень виконавської майстерності, продемонстрували своєрідність манери виконання, зуміли відтворити глибину авторської душі.
Обрати кращого серед таких умілих виконавців було нелегким завданням. Після тривалих роздумів та аналізу журі озвучили свій вибір. В категорії від 11 до 15 років включно переможницею визнали Анастасію Парадуху з села Завидів. Друге місце розділили між собою Максим Кужель – читець клубу с. Трубки та Анастасія Швець – читець БК с. Риковичі. На третьому місці – читець с. Самоволя, Вероніка Силка. В категорії від 15 до 18 років включно перше місце посіла Анжеліка Данількевич – читець клубу с.Грушів.
Учасники були нагороджені грамотами та подяками сільського голови.
Гості та учасники літературної зустрічі не лише вшанували пам'ять великої майстрині, а й мали можливість насолодитись чудовим виконанням художніх творів, збагатитись духовно, відкрити для себе нові стежки в світі поезії. Також на заході була тематична книжкова виставка, яку для любителів книги підготували працівники Публічної бібліотеки Павлівської сільської ради.
Ведуча заходу – Софія Мазурок, завідувач клубом с.Старосілля.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: