У Володимир-Волинській громаді триває місячник легалізації трудових відносин

Публікації

У Володимир-Волинській громаді триває місячник легалізації трудових відносин
У Володимир-Волинській громаді триває місячник легалізації трудових відносин

З метою здійснення заходів щодо виведення з «тіні» і легалізації заробітної плати та зайнятості населення в усіх сферах діяльності на території Володимир-Волинської міської територіальної громади міський голова Ігор Пальонка підписав розпорядження про проведення з 1 червня по 1 липня 2021 року місячника легалізації трудових відносин, основне завдання якого – зменшити «тіньову зайнятість» та заробітну плату “у конвертах” на території нашої громади.
Протягом місяця робочою групою з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення будуть активізовані рейдові обстеження суб’єктів господарської діяльності на ринках міста, у стаціонарних закладах сфери торгівлі, громадського харчування та послуг щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
Планом заходів передбачено проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення міста щодо переваг трудових відносин та негативних наслідків виплати «тіньової» заробітної плати; надання кваліфікованої допомоги роботодавцям та найманим працівникам з питань правильного оформлення трудових відносин, інше.
Міський голова Ігор Пальонка закликає роботодавців легалізувати зайнятість працівників, відмовившись від виплати зарплати «в конвертах»     
“Це дозволить громадянам зняти соціальну напругу та отримати реальну соціальну підтримку, це стане проявом здорового прагматизму, від якого ви самі отримаєте певні дивіденди, це безперечно покращить соціальне благополуччя жителів нашої громади, а також змінить і українську державність”, – зазначає міський голова.
Звертається Ігор  Пальонка і до усіх мешканців громади, аби вони вимагали від роботодавців легального оформлення трудових відносин через укладання трудових договорів.
З питань законного працевлаштування прохання звертатись у відділ з питань праці виконавчого комітету міської ради, спеціалісти якого завжди готові надати консультативну допомогу обом сторонам трудових відносин за тел. 2-46-28 та адресою: вул. Івана Франка, 8, каб. №9.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: