У Володимирі встановили контейнери для роздільного сміття

У Володимирі встановили контейнери для роздільного сміття
У Володимирі встановили контейнери для роздільного сміття

Володимир-Волинська громада продовжує участь у проєкті «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні», який реалізує громадська організація «Еколтава» за підтримки проєкту USAID «ГОВЕРЛА». За проєктом громада отримала кілька наборів контейнерів для роздільного збору сміття.
В середу, 7 лютого, картонні смітники для скла, паперу та пластику працівники управління інфраструктури встановили у приміщеннях Центру надання адміністративних послуг, Комунального підприємства «Володимирське ТМО» та Центру позашкільної освіти. Про це пишуть на сторінці міськради.
«Мета даної ініціативи – навчити та призвичаїти мешканців громади до правильного сортування й утилізації відходів, як того вимагає новий Закон України «Про управління відходами», – йдеться в дописі.
Фахівці Володимир-Волинської громади за співпрацею з ГО «Еколтава» та USAID «ГОВЕРЛА» проходили навчання у Школі муніципального менеджменту відходів минулого року, і виграли можливість повного супроводу у написанні Місцевого плану управління відходами.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: