Фахівці ЦПРПП провели навчання для педагогів шкіл Володимир-Волинської громади

Фахівці ЦПРПП провели навчання для педагогів шкіл Володимир-Волинської громади
Фахівці ЦПРПП провели навчання для педагогів шкіл Володимир-Волинської громади

14 грудня на базі гімназії ім. Олександра Цинкаловського для директорів закладів освіти Володимир-Волинської громади проведено семінар на тему «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗЗСО: освітнє середовище». У семінарі взяли участь представники управління Державної служби якості освіти у Волинській області – завідувач сектору роботи з експертами управління Володимир Матвіюк та головний спеціаліст управління Анжела Кузьмук.
Під час заходу Анжела Кузьмук ознайомила керівників з системою внутрішнього забезпечення якості освіти, з  компонентами, критеріями, інструментарієм самооцінювання освітніх та управлінських процесів. Володимир Матвіюк провів практичну вправу «Самооцінювання освітнього середовища». Керівникам було запропоновано переглянути фотографії та оцінити забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці в закладі освіти та  заповнити форму спостереження за освітнім середовищем під час проведення інституційного аудиту.
Зустріч  представників Державної служби якості освіти у Волинській області та керівників ЗЗСО організовано директором Володимир-Волинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Людмилою Страхорчук.
Цього ж дня консультантка ЦПРПП Оксана Стасюк провела для класних керівників навчання, присвячене висвітленню сутності та показників профілактики насильства в освітньому середовищі, методів його дослідження та умов створення безпечного освітнього простору.
У процесі навчання було надано рекомендації щодо діяльності закладів освіти з запобігання та протидії жорстокому поводженню, насильству, ґендерно зумовленому насильству, домашньому насильству, булінгу.
Програма складалася з теоретичного матеріалу та практичної складової, до якої було залучено працівників правоохоронних органів Андрія Грицюка, Олену Павлюк та представників соціальної служби Олену Грабчук та Юлію Мисіну.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: