У Луцьку протягом двох місяців проходив тренінг для представників 20 волинських громад, щоб навчити їх забезпечувати найкращі інтереси дітей та реінтегровувати у сім’ї до рідних чи прийомних батьків. Участь у навчанні взяли представники Локачинської громади.
Загалом було більше 120 учасників: голови громад, старости, представники соціальних служб та соціальної сфери загалом, психологи, поліцейські офіцери громад і інших служб згуртувались заради пошуків ефективних форм роботи із потенційними батьками, які готові забезпечити дітям повноцінне виховання в родині. Про це пишуть на сторінці Центру надання соціальних послуг Локачинської селищної ради.
«Теорія та практика, аналіз причин та наслідки вилучення дітей із сімей, можливість “прожити” конкретні ситуації та обговорити їх, зважаючи на різний досвід, дали нові стимули до пошуків незвичних рішень задля забезпечення повноцінного розвитку дітей у різних формах сімейного виховання. Роль різних структур у процесі реінтеграції, важливість їх співпраці, ведення конкретного випадку та створення екомапи для підтримки сімей та дітей у процесі адаптації один до одного дозволять працювати ефективно та злагоджено на користь майбутнього дітей», – йдеться в дописі.
Довідково: проєкт «Підтримка реформи Кращого догляду у Волинській області шляхом посилення соціальних послуг та системи догляду за дітьми» впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Швеції. В Консорціум входять: ГС «Українська мережа за права дитини», МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна», МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».
Коментарі