Ігор Пальонка розповів, як минув тиждень

Ігор Пальонка розповів, як минув тиждень
Ігор Пальонка розповів, як минув тиждень

Міський голова Ігор Пальонка звернувся до громади з уже традиційним повідомленням про те, як минув тиждень після Великодня. Насамперед лідер міста зазначив, що нас спіткали трагічні події, а саме втрата на війні трьох наших героїв. Ці непоправні втрати змушують нас ще більше посилити допомогу Збройним силам. Міська влада надалі готуватиме кошти для ЗСУ, нещодавно в розпорядження 14-ої ОМБр було передано автомобіль. 
Відновили роботу заклади дошкільної освіти. Була створена комісія, яка обстежувала ці заклади, перевірила стан укриттів. 
Проведена робота з ліквідації об’єктів радянської символіки. Уже знесли танк, зірки, постать радянського солдата. На черзі перейменування вулиць, які носять імена людей, пов’язаних із країною-агресором. Міський голова запропонував громадянам вивчити історію вулиць, внести пропозиції щодо нових назв, які мають носити імена наших героїв.
У місті тривали роботи із благоустрою. Наведено порядок на цвинтарях, зрізають дерева на Лодомирському кладовищі, до кінця весни планується зрізати всі. Також продовжується ямковий ремонт на вулиці Гайдамацькій, біля автостанції. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: