У Володимир-Волинській громаді перевіряють стан споруд цивільного захисту

У Володимир-Волинській громаді перевіряють стан споруд цивільного захисту
У Володимир-Волинській громаді перевіряють стан споруд цивільного захисту

На території Володимир-Волинської громади знаходиться 30  споруд цивільного захисту, 11 з яких перебувають у державній формі власності, 10 – у комунальній та 9 – у приватній. Окрім цього, є 44 підвальні приміщення у багатоповерхівках, які також можуть бути тимчасовими укриттями. 1 лютого відповідні служби разом із першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком провели обстеження кількох міських укриттів, аби оцінити їхній стан.   
Зокрема, оглянули укриття, що знаходиться у підвальному приміщенні Центру професійної освіти. Це одна з кращих споруд цивільного захисту нашого міста, у якій можуть знайти прихисток до трьох сотень людей. Наразі тут облаштовано тир для стрільби та навчальний кабінет. В укритті зберігаються медичні аптечки та протигази, окрім цього у приміщенні є система вентилювання.
Наступна споруда, яку було оглянуто, знаходиться на вулиці Ковельській, 108. У цьому протирадіаційному укритті нині займаються вихованці військово-патріотичного центру «3-ий полк». Тут сухо, тепло та є санвузол.  
Як зазначив Ярослав Матвійчук, зараз місцева влада спільно з відповідними структурами аналізує стан усіх укриттів громади, аби винести на обговорення депутатів питання виділення додаткових коштів на їх ремонт та належне облаштування. Також планується спільна нарада міського голови з очільниками ОСББ та управляючою житловою компанією щодо наведення порядку у підвалах будинків, які також можуть бути тимчасовими укриттями.   
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: