У Володимир-Волинській громаді відбувся чемпіонат з настільного тенісу

У Володимир-Волинській громаді відбувся чемпіонат з настільного тенісу
У Володимир-Волинській громаді відбувся чемпіонат з настільного тенісу

Відбувся чемпіонат Володимир-Волинської громади з настільного тенісу серед дітей та дорослих.
Спортивний захід проходив 9 та 10 лютого у приміщенні Всеукраїнського центру фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» що у Володимирі. Про це пишуть на сторінці міськради.
Змагались у чотирьох вікових групах: I група – 11-12 років, II – 13-14 років, III – 15-17 років, IV – дорослі віком від 17 років та старші. Особиста першість визначалась серед чоловіків та жінок. Загалом за два дні змагань участь у чемпіонаті взяло понад 90 учасників.
У підсумку призові місця розподілились наступним чином:

  • I група: перше місце посіли Марк Дмитрук та Анна Ковальчук, друге – Марк Фединець та Єва Возна, третє – Назар Кравчук та Софія Гудим;
  • II група: перше місце – Олександр Мазій та Ангеліна Семенюк, друге – Арсен Батоговський та Ангеліна Молодша, третє – Володимир Кнут та Ангеліна Михайлюк;
  • III група: перше місце – Нікіта Мілушков та Ірина Назарук, друге – Данило Ковальчук та Дар’я Кланцата, третє – Аркадій Гігера.
  • IV група: перше місце – Самвел Мелкумян та Леся Сяркісян, друге – Олександр Бєляк та Світлана Сквіра, третє – Віталій Кононенко та Наталія Боричук.
     
Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: