У Нововолинську хочуть створити культурний хаб

У Нововолинську хочуть створити культурний хаб
У Нововолинську хочуть створити культурний хаб

25 січня у Нововолинську провели конференцію «Партнерство як інструмент подолання викликів ринку праці воєнного часу».

Конференція стала підсумком проєкту «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво» у партнерстві проєкту USAID «Економічна підтримка України» та компанії «Booster Development». Від осені Волинська, Тернопільська та Івано-Франківська області були залучені до участі. Нововолинська громада активно включилася у роботу та показала хороший результат співпраці з менторами, повідомляє Нововолинська міська рада.

На конференції представники центрів зайнятості областей-учасників проєкту, консультанти, підприємці, представники культурного сектору, громадські активісти офлайн та у режимі відеозв’язку обмінялися досвідом та поділилися напрацюваннями за результатами співпраці з USAID.

Зокрема, директорка Нововолинської центральної міської бібліотеки Аліна Регешук розповіла про концепцію освітнього культурного хабу «Novo SPACE». Освітній хаб створюють для неформальної освіти нововолинців, їхньої професійної орієнтації, проведення культурних заходів. Ініціатива пройшла конкурсний відбір на грантове фінансування та вже розпочалася робота над її впровадженням.

Міський голова Борис Карпус також долучився до конференції. Очільник Нововолинської громади наголосив на актуальності теми працевлаштування в умовах війни, розповів про проведену роботу з ВПО, співпрацю з Центром зайнятості.

Конференція відбулася в рамках проєкту «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво», що реалізується у партнерстві проєкту USAID «Економічна підтримка України» та компанії «Booster Development».

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: