Розірвали договір на ремонт дороги Піща – Любомль – Володимир – Берестечко – Кременець на суму 113,4 мільйона гривень

У суді скасували тендер на ремонт дороги Піща – Любомль – Володимир – Берестечко – Кременець на суму  113,4 мільйона гривень
У суді скасували тендер на ремонт дороги Піща – Любомль – Володимир – Берестечко – Кременець на суму 113,4 мільйона гривень

Після втручання Волинської обласної прокуратури Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області розірвала укладений у лютому 2022 року договір про закупівлю у приватного господарюючого суб’єкта послуг зі здійснення поточного ремонту автомобільної дороги державного значення «Піща – Шацьк – Любомль – Володимир – Павлівка – Горохів – Берестечко – Кременець» на загальну суму  113,4 мільйона гривень.

 Про це інформує пресслужба прокуратури Волині.

Прокурори з’ясували, а управління Держаудитслужби в області, провівши моніторинг тендеру, підтвердило наявність порушень при проведенні конкурентної процедури закупівлі.

Так, товариство – переможець відкритих торгів не надало замовнику усіх документів, що вимагалися тендерною документацією, з приводу асфальтобетонного заводу, потужності якого мало намір використовувати  для виконання робіт.

Крім того, у суб’єкта господарювання на момент участі в тендері були відсутні дозвільні документи на виконання низки робіт підвищеної небезпеки, визначених у технічному завданні на закупівлю.

Лише після звернення прокуратури з позовом до Господарського суду Волинської області оспорюваний правочин, оплати за яким не проводились, розірваний, відтак провадження у справі закрите.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: