Про що говорили на нараді і брифінгу у міського голови

Про що говорили на нараді і брифінгу у міського голови
Про що говорили на нараді і брифінгу у міського голови

23 серпня відбулася нарада керівників управлінь і відділів міської ради. Нарада проходила, як завжди, у стислому діловому плані. Проте акцентувалися певні моменти. Зокрема, керівниця КП «Центр надання первинної медичної допомоги» Катерина Чубок доповіла про те, як розвивається програма «Родинна вакцинація». Списки щеплених дітей уже розповсюджені по навчальних закладах. Проте міський голова Ігор Пальонка зауважив, що міськради постійно надходять скарги щодо незадовільної роботи деяких лікарів, котрі відмовляють у прийомі. Наголошувалось на тому, що опрацьовується проєкт «Межі міста» та «Межі громади». Муніципальній варті дано завдання організувати патрулювання водойм, оскільки використовуються заборонені засоби виловлювання риби. Надходять претензії на встановлені водолічильники. Мешканці скаржаться, що надто великі нарахування. По цьому питанню слід провести серед громадян роз’яснювальну роботу. Також мер міста заявив, що вичерпався час обрізання та зрізання дерев. Отож, ніяка документація щодо цього питання прийматися не буде. Можна лише готувати пропозиції щодо наступної осені. Також громада міста обурена актом вандалізму на могилах полеглих воїнів. З могил вирвано квіти. Є необхідність встановлення відеокамер спостереження. Саме з цього питання і розпочався брифінг очільника міста з представниками місцевих ЗМІ.

- Очевидно, що акти наруги здійснюються і над іншими могилами. Які дії влади з цього приводу плануються?

- Була створена робоча група щодо встановлення камер відео спостереження на кладовищі. Є вже певні напрацювання і я дав завдання пришвидшити цей процес. Звичайно, таке ставлення до пам’яті людей неприпустима і поведінка осіб, які так чинять, незрозуміла. Ми повинні знайти винуватців і притягнути до відповідальності. У нас є одна кримінальна справа по людині, яка здійснювала наругу над могилами героїв, але ця особа нині перебуває в лавах Збройних Сил. У нас були звернення родин загиблих з проханням написати листа в частину, де служить ця людина. Ми це зробили, але як далі розвиватимуться події, невідомо. Справа знаходиться на розгляді суду, але є ухвала щодо припинення судового розслідування, оскільки ця особа перебуває на службі.

- На сайті міського голови оприлюднені варіанти проєкт «Вхідна брама стадіону». Розкажуть про цей проєкт детальніше.

- Огорожу на стадіоні планувалося обладнати ще у 2021 році. Це входило в комплекс проєктів по реконструкції доріжок. Огорожа мала бути замінена на металеву. У зв’язку з війною ми не встигли на 100% виконати цей проєкт. Цього року було вирішено зняти ремонт огорожі з проєкту реконструкції доріжок, оскільки вона перебувала в аварійному стані, який підтвердили проєктанти. Нині підписана угода з підрядником з Іваничів, який вже облаштував тимчасову огорожу, і розпочалися демонтажні роботи. Захід на стадіон призупинено. Майбутня огорожа буде вся металева, тільки при вході будуть елементи бетонного характеру. Де буде напис стадіону, підсвітка і, можливо, герб міста. Поставлено завдання закінчити роботи до Дня міста.

- Є скарги з приводу того, що певні особи, які відвідують стадіон, залишають після себе купи сміття. Є якась реакція на це?

- Є рішення сесії щодо виділення коштів і таких осіб притягувати до відповідальності. для придбання відеокамер, задля того, щоб прослідкувати, хто залишає сміття.

- Як на разі розвивається індустріальний парк?

- Територія, на якій планується парк, дуже заросла деревами та кущами. Рельєф містить яри. Минулого тижня одне з наших підприємств здійснило вирізку дерев і кущів на території площею 100 на 100. Згодом приїде управитель компанії, з яким буде оговорено, що там можна влаштувати. І на разі опрацьовується проєкт про підведення мереж каналізації до цієї території.

- На Волині посилилися тривоги. Як у нас справи з укриттями?

- На жаль, поширилися випадки, коли власники підвалів у багатоквартирних будинках зачиняють ці укриття. Ми їх постійно переконуємо. Представник МНС проводять відповідну роботу щодо недопущення закриття підвалів. А в загальному всі укриття, об лаштовані раніше, діють. Якщо укриття закриті, відразу звертатися до міської ради та надавати інформацію. Робоча група виїжджає і просто збиває замки.

- Чи планується в найближчому каналізування вулиці Устилузької?

- Ще до війни відбулися перемовини з ОК «Захід» щодо каналізування цієї частини міста, особливо в районі колишнього танкового полку, оскільки там планується масив багатоповерхових забудов, який має бути під’єднаним до мереж загальної каналізації. А в перспективі можливе каналізування усього району. Але поки що ці роботи призупинені. Цього року буде каналізуватися вулиця академіка Глушкова.

- Володимирське ТМО отримало кластер. Як проходять роботи по будівництву приймального відділення?

- Як повідомила очільниця ТМО, має бути постанова Міністерства охорони здоров’я. Є лише інформація, подана Волинською обласною військовою адміністрацією спільно з обласним управлінням охорони здоров’я. Всі заходи, які ми проводили протягом останніх років, стали аргументами для кластеризації лікарні. Не секрет, що у лікарні багато чого змінилося. Це і якісні ремонти, і нові обладнання, і молоді фахівці, і будівництво приймального відділення, яке нині знаходиться у стані реконструкції. За інформацією підрядників воно має бути здане до 1 жовтня.

- Чи зараз, попри складні часи, щось планується щодо оздоровлення дітей?

- Є рекомендації управління і Міністерства освіти, згідно з якими наші освітянські керівники опрацьовують стан заходів згідно з цими рекомендаціями. Наступного тижня буде надана повна інформація щодо планування оздоровлення дітей. Адже заходи слід погодити з обласною військовою адміністрацією. Повідомимо батьків, вчителів і ЗМІ.

- На якому етапі перебуває створення реабілітаційного центру?

- Проєкт на фінішному етапі. Вигляд був презентований на звіті міського голови. У мене відбулася зустріч з військовими, з учасниками бойових дій. У них є ряд пропозицій. Ми домовилися, що зустрінемося в колі громадських організацій, лікарів, військових і тоді вже на загал дамо ситуацію. Адже є думка, що в закладі повинне бути не тільки лікування, а й території для спілкування. Ми це плануємо поєднати з проєктом, який попередньо розроблявся.

Антоніна Булавіна, м. Володимир

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: