Володимирчанка виграла 500 000 гривень у лотерею

Володимирчанка виграла 500 000 гривень у лотерею
Володимирчанка виграла 500 000 гривень у лотерею

Традиція пити каву з подругами та купувати недорогі лотереї-стирачки допоможуть мешканці Володимира Альоні Зварич здійснити заповітну мрію.

 

Нещодавно у нашому місті відбулася непересічна подія - представники оператора державних лотерей «М.С.Л.» завітали в один з маркетів мережі «Сім23», щоб привітати переможницю та вручити чек на 500 000 гривень.

 Як розповіла пані Альона, вона не сподівалася на такий виграш, проте дуже щаслива, що їй так пощастило.

- У нас із подругами є досить чудова традиція - ми час від часу заходимо на каву саме в цей маркет та купуємо лотерейки, щоб просто розважитися,  - розповідає переможниця. - Купували саме лотерейки-стирачки, зокрема й «ГРОШЕНЯТА», адже вони не дорогі, і навіть якщо не було виграшу, то було не шкода витраченої суми. Але частіше траплялися виграшні білети, хоч з невеликими сумами.

Та в той щасливий день пані Альона також вирішила за традицією провести час із подругами, придбавши лотерею. Хоч в гороскопи вона не вірить, та прочитала, що у березні доля їй віщує успіх.

- Зайшовши у магазин, я купила лотерею «ГРОШЕНЯТА», це була остання така лотерея, - каже володимирчанка. - Вона виявилася виграшною. Я одразу не могла повірити, що виграла таку значну суму. Емоції вирували та вмене просто не було слів. Тепер я ці кошти зможу витратити на те, про що досить давно мріяла.

Пані Катерина, продавчиня маркету «Сім23», де реалізуються лотерейні білети від компанії «М.С.Л.», розповідає, що це не вперше їхні клієнти виграють у лотереї,  проте це перша на стільки значна виграна сума.

- У мене легка рука, я неодноразово продавала виграшні лотереї, - розповідає дівчина. -  Але це, певно, був особливий день. Радісно те, що саме у нас переможницю спіткала удача.

Як зазначає комерційний директор оператора державних лотерей «М.С.Л.» Валентина Могилевич, це вже третій переможець, якому пощастило виграти у лотерею, куплену саме в мережі маркетів «Сім23». Першим переможцем став Василь Литвин з Луцька, який виграв 1 000 000 гривень у лотереї «Мільйонер», другим переможцем із виграшем у 500 000 став мешканець Торчина Іван Бузна, а пані Альона стала третьою у списку щасливчиків Волині.

- Ці переможці вигралиу лотереї-стирачки, - зазначає пані Валентина. - Але в цій мережі є й інші лотереї, зокрема «Лото-Забава», яку знають усі, де можна виграти 1 000 000 гривень та багато інших призів. Ми сподіваємося, що серед клієнтів цієї мережі маркетів буде більше і більше лотерейних переможців.

Надихнувшись успіхом інших, кореспондент нашого видання також вирішив випробувати Фортуну та придбав лотерею «ЧЕРВОНА КАРТА», яка коштувала  20 гривень, й одразу отримав виграш у 500 гривень. Тому висновок у цій історії простий - хто грає, той і виграє.

Адреса маркету «Сім23», в якому всім так щастить: вул. Княгині Ольги, 2.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: