Теплоенерго у Володимирі впроваджує інвестпрограму на 2021-2022 роки

Теплоенерго у Володимирі впроваджує інвестпрограму на 2021-2022 роки
Теплоенерго у Володимирі впроваджує інвестпрограму на 2021-2022 роки

Комунальне підприємство “Володимир-Волинськтеплоенерго” почало впроваджувати інвестиційну програму на 2021-2022 роки.
Про це повідомив директор теплоенерго Сергій Коба під час оперативної наради міського голови Ігоря Пальонки з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємства громади.
Зокрема, зараз триває реконструкція теплової мережі котельні по вулиці Луцька, 168-К від теплової камери ТК-22 до стадіону ЗОШ №5. Орієнтовно роботи триватимуть близько двох місяців.
Дані заходи впроваджують задля підвищення енергоефективності, надійності та безаварійності теплових мереж, а також мінімізації збитків внаслідок зменшення втрат теплової енергії при її транспортуванні до споживачів.
Сергій Коба додав, що підприємство активно готується до нового опалювального сезону: тривають роботи з заміни тепломережі на вулиці Академіка Глушкова. Тут внаслідок проведених гідравлічних випробувань працівники КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» виявили пошкодження частини трубопроводу ділянки теплової мережі між будинками №2 та №4. Зараз проводять ремонтні роботи з усунення пошкодженої ділянки. Зношену частину теплової мережі замінять якісним та попередньо ізольованим трубопроводом.
За словами директора теплоенерго, незабаром також розпочнуться ремонтні роботи по вулиці Шевченка.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: