Повідомлення про намір КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» здійснити зміну тарифів

Публікації

Повідомлення про намір КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» здійснити зміну тарифів
Повідомлення про намір КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» здійснити зміну тарифів

На виконання наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 05.06.2018 року №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»,           КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» інформує про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води.
Планові тарифи складають (з ПДВ):
1. Населення: теплова енергія та послуга з постачання теплової енергії – 2206,81 грн./Гкал, послуга з постачання гарячої води  – 139,15 грн./куб.м.
2.  Бюджетні установи і організації: теплова енергія – 3863,088 грн./Гкал, послуга з постачання гарячої води – 245,57 грн./куб.м.
3. Інші споживачі: теплова енергія та послуга з постачання теплової енергії – 3651,312 грн./Гкал.
Для потреб населення та інших споживачів діючі тарифи затверджені рішенням виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради від 23.11.2018р. №351, для потреб бюджетних установ і організацій – рішенням виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради від 23.12.2021р. №324.
Розрахунки тарифів здійснені згідно з Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Формування тарифів проведено з обґрунтуванням усіх статей витрат відповідно до вимог Закону України «Про теплопостачання» із забезпеченням відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.


Обґрунтуванням зміни тарифу є зростання основних складових витрат, зокрема: 
1) зростання ціни природного газу із транспортуванням та розподілом: у тарифах для населення – на 13%; бюджету – на 75%;  інших споживачів – на 63%;
2)  зростання ціни електроенергії: у тарифах для населення та інших споживачів – на 20%; бюджету – на 72%;  
3)  зростання тарифу на водопостачання: у тарифах для населення та інших споживачів – на 66%; бюджету – на 7%; 
4) у зв’язку із зростанням законодавчо визначеного прожиткового мінімуму та внесенням змін до Галузевої угоди – зростання заробітної плати з нарахуваннями: у тарифах для населення та інших споживачів – на 41%; бюджету – на 18%.
Ознайомитися зі структурою планового тарифу можна на вебсторінці підприємства: 
https://sites.google.com/view/vvteplo/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%...
Зауваження та пропозиції щодо нових тарифів приймаються протягом 7 календарних днів із дня  опублікування цього повідомлення за адресою:
44700, м.Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 19,                                                  e-mail:[email protected], КП “Володимир-Волинськтеплоенерго”
 КП «Володимир-Волинськтеплоенерго»
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: