Теплоенерго у Володимирі продовжує роботу з боржниками

Теплоенерго у Володимирі продовжує роботу з боржниками
Теплоенерго у Володимирі продовжує роботу з боржниками

Комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» продовжує активну роботу зі злісними боржниками спожитих послуг теплопостачання. Також працівники працюють з тими абонентами, які мають невеликі накопичені борги.
Про це повідомляють на сторінці теплоенерго у Фейсбук.
У підприємстві наголошують, що якщо злісний боржник не реагує на повідомлення, заклики сплатити за спожиті послуги, свідомо накопичує борги, не звертається за допомогою з вирішенням питання до КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» (оформлення реструктуризації/розстрочки), то справа передається до суду. А вже за рішенням суду на злісного боржника накладають санкції – від заборони виїзду за кордон та блокування банківських карток до арешту рухомого й нерухомого майна!
Вирішення питання у суді також додає фінансового навантаження на абонента, оскільки доводиться сплатити штрафні санкції, через які сума боргу збільшується на декілька тисяч гривень!!
Консультації щодо оформлення реструктуризації можна отримати у відділі збуту КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» за контактним телефонами: (мобільний) 063 041 37 82, (стаціонарний) 3-52-05, або безпосередньо у КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», що знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного,19.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: