Теплоенерго у Володимирі замінює зношені трубопроводи на нові та сучасні

Публікації

Теплоенерго у Володимирі замінює зношені трубопроводи на нові та сучасні
Теплоенерго у Володимирі замінює зношені трубопроводи на нові та сучасні

Для впровадження сучасних енергоощадних технологій  виробництва і транспортування теплової енергії працівники комунального підприємства «Володимир-Волинськтеплоенерго» втілюють інвестиційну програму комунального підприємства на 2020-2021 рр.
Про це інформують на сторінці теплоенерго у Фейсбук.
Зокрема, зараз триває реконструкція теплової мережі котельні по вулиці Луцька, 168-К по стадіону Володимир-Волинської загальноосвітньої школи №5 імені Анатолія Кореневського до ТК-26.
Тут працівники теплоенерго проводять заміну 320 погонних метрів зношених трубопроводів теплових мереж.
Робітники  теплоенерго замінюють старі трубопроводи новими попередньо ізольованими, щоб і надалі забезпечувати споживачів теплом безперебійно та у повному обсязі.
“Роботи проводяться капітально, на десятки років з дотриманням всіх норм та стандартів. Найближчими тижнями об’єкт буде завершений повністю. Роботи проводяться силами підприємства по території стадіону ЗОШ №5. Дільниця майстра Григорій Шелест”, – зазначив на своїй сторінці у Фейсбук директор КП “Володимир-Волинське ТМО” Сергій Коба.
Варто зазначити, що заміна зношених трубопроводів із застосуванням попередньо ізольованих труб відповідає сучасним вимогам за терміном безаварійної експлуатації та теплоізоляційними характеристиками.
Втілення даних робіт дозволить:

  • підвищити енергоефективність, надійність та безаварійність теплових мереж
  • зменшити споживання електроенергії
  • скоротити витрати на експлуатацію та обслуговування наносних систем в процесі виробництва теплової енергії.
     
Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: