Що дивилися українці на YouTube під час карантину

Публікації

Що дивилися українці на YouTube під час карантину
Що дивилися українці на YouTube під час карантину

Українські користувачі з початку карантину почали більше дивитися на YouTube освітніх відео, а також відео про туризм та риболовство.
Як повідомляється у блозі Google, в середньому український користувач щоденно переглядає понад 55 хвилин контенту на YouTube, – інформує Суспільне.
“В українському сегменті YouTube під час пандемії виникли досить унікальні тренди. Так, у грудні 2020 року освітній контент (фізика, математика та хімія) в Україні дивилися на 50% активніше, ніж за рік до цього”, – йдеться у повідомленні.
Окрім цього, за інформацією Google, зросла зацікавленість глядачів у локальному туристичному контенті. Зокрема відео про походи та рафтинг зросли у переглядах більше ніж на 80%.
Також під час пандемії на 50% зріс час перегляду відео присвячені рибництву.
У Google додали, що загалом у світі за цей період щоденні перегляди відео домашніх тренувань зросли на 340%, відео з медитаціями зросли у переглядах на 35%, а перегляд кулінарних каналів збільшився на 45%.
“Час перегляду прямих трансляцій на YouTube в світі зріс в 10 разів за 3 роки, а глядачі дивляться прямі трансляції в 4 рази довше, ніж звичайні відео”, – зазначили в компанії.
Окрім цього впродовж останнього року кількість українських каналів зі 100 тисячами підписників і більше зросла на 35%, а каналів з 1 мільйоном підписників і більше на 45%.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: