Без попередження у будинках Володимира відключають газ

Публікації

Без попередження у будинках Володимира відключають газ
Без попередження у будинках Володимира відключають газ

У Володимирі-Волинському кілька будинків без попередження відключили від газу. Люди кажуть, що не знають у чому причина, адже була незначна заборгованість. В АТ «Волиньгаз» запевнили, що газопостачання припинили не через борги, хоча й вони в у цьому місті чималі.
Мешканці Володимира-Волинського обурені діяльністю АТ «Волиньгаз». Кажуть, кілька будинків міста посеред опалювального сезону і без жодного попередження відключили від газопостачання. І це через порівняно незначну заборгованість у тисячу гривень. Мешканці нарікають: не запитавши ніякого дозволу, газовики просто зайшли на подвір’я і перекрили газ.
За розрадою люди прийшли до міського голови Ігоря Пальонки. Він зазначив журналістам на брифінгу 16-го березня, що не пам’ятає, щоб такі ситуації відбувалися посеред холодів.
Журналісти звернулися за коментарем в АТ «Волиньгаз».
Там зазначили, що заборгованість володимирчан за розподіл (доставку) газу наразі чимала. Станом на 16-те березня борг мешканців міста – 9 мільйонів 341 тисяча 191 гривня. Однак, незважаючи на це, в період карантину «Волиньгаз» не відключає споживачів за борги від системи газопостачання. 
Як запевнила пресслужба «Волиньгазу», причина вимкнення газу зовсім в іншому.
Наприклад, газопостачання можуть припинити через порушення «Правил безпеки систем газопостачання» і наявності певних несправностей чи витоку газу.
Пресслужба АТ «Волиньгаз» зауважила, що ще однією ймовірною причиною вимкнення газу може бути проведення в цих будинках технічного обслуговування газопроводів і вводів. Однак, у графіку на відключення ВБСГ, багатоквартирних будинків в 2021 році, розміщеному на офіційній сторінці «Волиньгазу», жодних таких робіт у Володимирі на березень не заплановано.
Люди ж запевняють, що газовики тільки прикриваються “витоком газу”, а насправді газ вимикають через мінімальну заборгованість. Бо газову службу ніхто не викликає, то звідки їм тоді знати, про якісь проблеми із газопостачанням, та й лічильників через цю причину, мовляв, не опломбовують.
До слова, одна з мешканок міста у фейсбуці виклала відео, яке розповідає, що перекрили газ в одному з будинків без жодного попередження. На відео також говорять про витік газу, але запитують де квитанція на оплату. На відео нецензурна лексика.
Та якою б не була причина, жителі цих будинків опинилися у важкій ситуації. В домівках без опалення ще холодно, та й їжу готувати потрібно. А електроплити є не в кожного.  
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: